UA
RU

Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020

Редагувати переклад
H&M представив нову святкову колекцію, виготовлену із стійких матеріалів. 
Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020-Фото 1

Колекція включає широкий вибір стильного одягу — від затишних в'язаних светрів до ефектних суконь у паєтках. Колекція вже доступна у всіх магазинах H&M в Україні.

З асортименту новорічної колекції H&M можна скласти вбрання абсолютно для будь-якого формату урочистостей. Сучасний total-white, трендовий ретро-стиль чи романтична класика – вибір за вами!

Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020-Фото 2

Святкова колекція Holiday 2020 особлива тим, що повністю виготовлена ​​з екологічних матеріалів, включаючи перероблений поліестер, перероблену вовну та органічну бавовну. Таким чином, H&M закликає в цей новорічний період здійснювати лише усвідомлені покупки, з турботою про себе, своїх близьких та нашої планети.

Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020-Фото 3

Читай також: Гвен Стефані показала в деталях обручку 

Бренд H&M знаходиться в постійному пошуку інноваційних тканин та процесів, які дозволяють зробити одяг більш екологічним. Сьогодні 57% матеріалів, використовуваних H&M Group, є переробленими, органічними чи отриманими із сталих джерел. При цьому з 2020 року 100% бавовни в одязі H&M є переробленим або органічним.

Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020-Фото 4

Героями новорічного кампейну H&M стали стильні дівчата різних країн, відомі своєю свідомою позицією. Серед них запрошений style-директор VOGUE Україна Юлія Пеліпас, яка також є амбасадором ініціативи щодо скорочення пластику No More Plastic та засновницею upcycling-системи Bettter.

Стійка мода: H&M представляє новорічну колекцію 2020-Фото 5

Новорічна колекція H&M вже доступна в магазинах бренду Lavina Mall, Dream Town, River Mall, SkyMall та Retroville у Києві.

Статті на тему