Edit page title Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів
Edit meta description Домашні вечірки на відкритому повітрі, як у новому кліпі Віри Брежнєвої та Monatik «ВЕЧАРИНКА», точно стануть головним нашим проведенням часу.

Close edit interface
UA
RU

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів

Редагувати переклад
Домашні вечірки на відкритому повітрі, як у новому кліпі Віри Брежнєвої та Monatik «ВЕЧАРИНКА», точно стануть головним нашим проведенням часу цього літа. 

Але хто сказав, що вони мають бути безликими і нудними? Свій настрій ми створюємо самі, тому до вибору образу потрібно підійти відповідально та дозволити собі те, чого давно хотілося. Marie Claire заглянув у колекції українських дизайнерів, з якими це літо стане найзабутнішим.

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів-Фото 1

THE COAT BY KATYA SILCHENKO

Робота з кольором завжди була сильною стороною Каті Сільченко, яка в колекції весна-літо 2020 року повернулася до своїх витоків. Дизайнер взяла за основу всю сонячну палітру – від пастельного-жовтого до паленого апельсина, яка стала для гостей показу найпотужнішим зарядом вітаміну D. Особливо ефектно на подіумі виглядала сукня на тонких бретелях, в якій точно хочеться відчути щодня цього літа.

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів-Фото 2

ГУДУ

Паєтки – фактура, яка створює святковий настрій одним своїм виглядом. Однак багато хто ставиться до них з обережністю і навіть побоюється, але з паєтками працює головне правило - вони повинні солувати в образі. Саме так зробив і дизайнер Лаша Мдинарадзе, засновник бренду GUDU, який у весняно-літній колекції представив пряму сукню в підлогу з паєток відтінку аквамарин. Блиск вбрання він урівноважив простим силуетом, досягнувши балансу між стриманістю та святковістю.

Читайте також: ЛІТНІЙ ГІД ГЕДОНІСТА: ЗУСТРІЧАЙТЕ ДРОП LOEWE

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів-Фото 3

ОЗЕРА

Літо - ідеальна пора, щоб додати до свого гардеробу квіткових принтів. Одним із лідерів серед українських брендів у цьому напрямі є дует Анастасії Рябоконь та Лесі Кононової з Lake Studio. У колекції весна-літо 2020 року вони надихалися азіатською естетикою, а головним принтом сезону вибрали квітку ашоки, поширену в тих місцях.

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів-Фото 4

FROLOV

Розкрити свою чуттєвість і підкреслити сексуальність найкраще допоможуть корсетні сукні FROLOV, серед зіркових шанувальниць яких Ріта Ора та Гвен Стефані. Іван Фролов навмисне робить їх максимально наближеними до відтінку шкіри, але при цьому майстерно розставляє акценти у вигляді розсипу кристалів та вишивки.

Читайте також: ВІЛЬНИЙ ОДЯГ: ПРАВО НОСИТИ ТО, ЩО ХОЧЕТЬСЯ, ЯК ГОЛОВНЕ ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ МОДИ

Влаштовуємо home party у луках українських дизайнерів-Фото 5

ARTEMKLIMCHUK

Весняно-літня колекція Артема Клімчука – знахідка для шанувальниць божевільних рейвів, яким захотілося при цьому трохи романтичності. Дизайнер зухвало поєднав дві протилежні естетики, запропонувавши поєднувати невагому органзу та агресивний чорний, делікатну ручну вишивку та оверсайз-силует.

Статті на тему