UA
  RU

  У чому ходити на роботу, коли на вулиці не жарко

  Нехай прихід холодів вас не лякає – у нас є все, що зробить ваш робочий день стильним та затишним.
  У чому ходити на роботу, коли на вулиці не спекотно-фото 1

  @maryorton

  З приходом цієї осені звичні формули образів для роботи вже не підходять. Час готуватися до переходу на більш теплу уніформу для офісу. Але це не означає, що вам час ховати свої улюблені спідниці та сукні, просто в пару до них варто підібрати м'який светр, строгий піджак або класичний плащ. Це ж стосується наших літніх фаворитів — блуз, шовкових спідниць і вільних комбінезонів. Під правильним соусом вони ще можуть супроводжувати вас до роботи.


  Читайте також: ТОП-7 РЕЧІВ ПОЗА МОДИ І ЧАСУ

  Повноцінний осінній образ, як, втім, і будь-який інший, потребує супутників. Зараз ми говоримо про аксесуари. Все ще актуальними будуть сонцезахисні окуляри та делікатні прикраси, але зі спокійною душею до них в ансамбль можна додавати хустки та шарфи — погода не обіцяє бути теплою. До речі, не забудьте про парасольку — це ваш головний друг і товариш на місяці, що залишилися, до приходу зими. 


  Чітко простежується у модних блогерів, яких ми вам ставимо за приклад, і відхід від яскравих кольорів. Осіння палітра їхніх луків обмежується теплими нюдовими та пудровими тонами, а також класичними чорним та білим кольорами. Як акцент ви, звичайно ж, можете використовувати червоний, помаранчевий, жовтий, зелений. Але тільки в міру!

  [mc_gallery id=168097]

  Статті на тему