Edit page title Emporio Armani відкриває новий магазин у Києві
Edit meta description 16 квітня 2018 року Група Armani оголосила про відкриття нового магазину Emporio Armani на вул. Антоновича 176 у Києві з...

Close edit interface
UA
RU

Emporio Armani відкриває новий магазин у Києві

Редагувати переклад
16 квітня 2018 року Група Armani оголосила про відкриття нового магазину Emporio Armani на вул. Антоновича 176 у Києві з коктейльним заходом з ексклюзивним виступом Dj Ksenia Palfy.

Emporio Armani відкриває новий магазин у Києві-Фото 1

Розташований у торговому центрі Ocean Plaza, магазин, що раніше належав бренду Armani Jeans, займає загальну площу 193 квадратні метри. У ньому представлені колекції одягу та аксесуарів як для чоловіків, так і для жінок.

Бренд Emporio Armani, заснований у 1981 році, завжди володів позитивним динамічним та урбаністичним напрямком розвитку, відображаючи всі аспекти елегантності, естетики бренду Armani, з властивим гострим та сучасним стилем. Однією з відмінних рис Emporio Armani є авангардне і постійно розвивається, здатне по-різному інтерпретувати різні стилі: від формального і спортивного до стилю fashion. Бренд має в своєму розпорядженні досить широкий і різноманітний асортимент одягу та аксесуарів на всі випадки життя.

Читайте також: НЕСПОДІВАНІ (І КРУТІ) КОЛЬОРОВІ ПОЄДНАННЯ В ОДЯГУ

Перехід до створення бутіку Emporio Armani є частиною реорганізації портфеля брендів Armani Group, оголошеного у липні 2017 року.

Топові ЗМІ, fashion-блогери та медіа-персони відвідали відкриття: Сергій Джеджула з дружиною, телеведучий Олександр Денисов, fashion-блогер Тіна Сізонова, Тетяна Карікова, Катерина Свинарчук.

Окрім нової колекції, гості насолодилися dj-set від чарівної Dj Ksenia Palfy та познайомилися з новою колекцією EMPORIO ARMANI.

[mc_gallery id=108903]

Статті на тему