UA
RU

У Києві відкрився новий бутік Van Cleef & Arpels

Редагувати переклад
Грандіозне відкриття квітня – у Києві відчинив двері новий бутік Будинку Високого ювелірного мистецтва Van Cleef & Arpels.
У Києві відкрився новий бутік Van Cleef & Arpels-Фото 1

Ми радимо вам уважно дивитися на всі боки під час прогулянки по одному з найкрасивіших історичних місць столиці — площі Івана Франка. Саме тут причаївся затишний та елегантний бутік Van Cleef & Arpels. 

Варто лише потягнути на себе масивні двері, як перед вашими очима постане вишуканий інтер'єр у теплій гамі відтінків сірого та зеленого. Розкіш та комфорт – ось так, мабуть, ми зможемо охарактеризувати бутік Van Cleef & Arpels, виконаний у стилі приватних апартаментів.

У Києві відкрився новий бутік Van Cleef & Arpels-Фото 2

Унікальну атмосферу підтримують також гармонійний ансамбль предметів інтер'єру: м'які дивани та килими, журнальні столики, лампи в стилі «ар-деко», масивні люстри з білого скла та об'ємні портьєри. Але все це є лише тлом для головної пам'ятки бутіка — ювелірних прикрас, підсвічених точковими світильниками. 

У Києві відкрився новий бутік Van Cleef & Arpels-Фото 3

У бутіку представлені як давно стали легендарними колекції Будинку, у тому числі Alhambra® і Perlée®, так і твори Високого ювелірного мистецтва, що віддають данину улюбленим образам Van Cleef & Arpels — чарівній природі з її делікатними метеликами, дивними квітами та казковими феями. за міфічними містами та екзотичними куточками дикої природи. Також у бутику відведено окремий простір, присвячений колекції годинника Poetry of Time®, що включає такі легендарні твори Будинку, як Poetic Complications® і Charms, на яких підвіска-талісман грайливо обертається при кожному русі руки.

Бутік Van Cleef & Arpels у Києві — втілення елегантності та чарівності, що поєднує класичну витонченість та сучасний стиль. У його стінах ви можете відчути особливу магію Будинку та його вічне прагнення досконалості.

[mc_gallery id=108192]

Де шукати Van Cleef & Arpels: м. Київ, вул. Ольгинська, 2/1 або на сайті www.vancleefarpels.com

Бутік відкрито з понеділка по неділю з 11:00 до 20:00.

Статті на тему