UA
RU

У Києві відкрився перший pop-up store Balmain

Чудові новини для шанувальників Олів'є Рустена!
У Києві відкрився перший pop-up store Balmain-Фото 1

1 листопада в Mandarin Plaza відкрився pop-up store Balmain, де можна знайти всі знакові речі, якими славиться паризький бренд: широкоплечі жакети на шість гудзиків, що підкреслюють довжину ніг байкерські джинси, футболки із заповітним лого, скульптурні сукні та авангардні аксесуари. Вже на кінець року на місці pop-up магазину відкриється єдиний в Україні монобрендовий бутік Balmain. 

Бути частиною цього Будинку з його вражаючим минулим та багатим архівом – це благословення. Нам із командою було дозволено спиратися на надзвичайно надихаючу спадщину, будувати на фундаменті, який інші заклали до нас. Сьогодні знаковий силует Balmain і відомий стиль явно багато в чому завдячують традиціям та талантам Будинку, збудованого П'єром Бальменом.

Але, про що знають ті, хто знайомий із нашою історією, Бальмен був не з тих, хто озирається назад. Він був людиною свого часу — і для нього повоєнна ера стала часом нових надій та нових можливостей… Саме тому я відчуваю, що сьогоднішня мода приділяє особливу увагу до спадщини цього будинку. Як і П'єр Бальмен, я використовую цю колекцію, щоб кинути виклик, щоб дивитися вперед, грати з новими ідеями, методами, матеріалами та кольорами,

- Заявив у прес-релізі Олів'є Рустен. 

[mc_gallery id=133945]

Статті на тему