UA
  RU

  У Києві відбудеться п'ятий ювілейний Junior Fashion Week із показом колекції Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ»

  Редагувати переклад

  Заліський
  На подіум вийдуть 30 моделей від 1 до 30 років.

  У Києві відбудеться п'ятий ювілейний Junior Fashion Week з показом колекції Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ»-Фото 2

  З 22 по 24 жовтня у КВЦ Парковий відбудеться п'ятий ювілейний Junior Fashion Week, де першого дня презентує колекцію дизайнера Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ». На подіум вийдуть 30 моделей від 1 до 30 років. Колекцію, що представлятиме 30 осіб незалежності, Олексій Залевський створивши саме для Junior Fashion Week у рекордно короткі рядки — півтора місяці.

  «За 30 років незалежності в Україні виросло ціле покоління нових, незалежних людей. Всі вони – різні, але поєднані однією рисою – вони можуть бути вільними, розвиватися та досягати своїх цілей у нашій країні. Моя колекція про різноманітність та водночас про спільний культурний код, який може стати орієнтиром для молодих людей», — прокоментував Олексій Залевський свою колекцію.

  Серед моделей показу — люди з інвалідністю, спортсмени, зірки шоу-бізнесу, юні актори, талантливі діти та молодь. Кожен – символ України та історія сьогодення, яка вже завтра стане нашою спільною історією. Дизайнер виступає водночас і постановником свого шоу, отже глядачів чекає епатажне та яскраве шоу – що є візитівкою Олексія Залевського. Усі учасники показу стануть героями фотосесії, яка надалі трансформується у фотовиставку.

  Читай також: Український бренд SAYYA представляє нову осінньо-зимову колекцію "Positivity PLZ"

  Junior Fashion Week розпочнеться 22 жовтня з показу колекції «Берегиня», де глядачі побачитимуть автентичне українське вбрання з різних регіонів України. А закриється 24 жовтня показом дизайнерки Вікторії Гресь. Загалом за три дні на Junior Fashion Week на гостей очікує 22 покази. Це насичена неделя моди, що представляє різноманіття сучасної моди від світових та українських брендів з актуальними колекціями для молоді.

  У Києві відбудеться п'ятий ювілейний Junior Fashion Week з показом колекції Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ»-Фото 3

  «600 дітей-моделей, понад 20 українських та іноземних дизайнерів, у тому числі молодих, дитяча мода haute couture, вечірня, повсякденна та спортивна одяг, кращі бутіки столиці — все це очікує гостей на ювійлейному Junior Fashion Week. Щодня ми заповнюємо також виступами відомих українських артистів, автограф-сесіями, художніми інсталяціями та виставками, інтерактивними програмами», - Говорити Наталя Коваленко, засновниця JFW.

  Junior Fashion Week стане майданчиком для розвитку молоді та творчих талантів дизайнерів, художників, а також дасть можливість для якісного сімейного дозвілля та культурного збагачення під час інтерактивних програм. На всіх гостей заходу чекають виступи KALUSH, Anna Trincher, ДахаБраха, Razo та багато інших.
   
  Ведучими заходу традиційно стануть — Григорій Решетник та Маріся Горобець.

  У Києві відбудеться п'ятий ювілейний Junior Fashion Week з показом колекції Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ»-Фото 4

  Зірковими гостями та учасниками стануть: Лілія Ребрик, Поліна Неня, Влад Яма, Анатолій Анатоліч, Геннадій Попенко, Тимур Мірошниченко, Дар'я Трегубова, В'ячеслав та Ірина Дюденко, Вікторія Тігіпко, Олеся Бацман, подружжя Андрія П'ятова, Маргарита Січкар, Маша Манюк, Олена Вінярська, Лана Кауфман та багато інших.

  Статті на тему