UA
RU

Перше модельне агентство для трансгендерів у США

Редагувати переклад

Перше у світі модельне агентство для трансгендерів, засноване в Бангкоку, відкрило свою другу філію в Лос-Анджелесі. Погодьтеся, вдале місце для пошуку молодих талантів!

Модель-трансгендер

З появою на публіці Кейтлін Дженнер, яка ще недавно була вітчимом Кім Кардаш'ян, у fashion-світі назріває переворот. Модні дизайнери та косметичні марки на ходу підхоплюють "андрогінний" тренд і все частіше запрошують у свої проекти моделей-трансгендерів. Згадаймо хоча б рекламну кампанію Make Up Forever, у якій взяла участь Андреа Пежіч.

Читайте також: Алла Родигіна про моду на андрогінність

Але це ще лише початок! У липні у Місті ангелів відкривається спеціальне модельне агентство для трансгендерів – Apple Model Management, у списку якого вже є шість молодих талантів.

Питання не в тому, якої вони статі – чоловічої чи жіночої – важливіше їхнє бажання стати професіоналами у модельному бізнесі, – прокоментував директор агентства Сесіліо Асунсьйон.

До речі, у нас є бекстейдж фотографій за участю моделей-трансгендерів. Усі вони перебувають у тайському філії Apple Model Management.

Статті на тему