UA
RU

Василина Фролова та її мама стали героїнями ніжної рекламної кампанії

Редагувати переклад
Бренд жіночої білизни brabrabra створив особливий проект до Дня матері. 
Василіса Фролова та її мама стали героїнями ніжної рекламної кампанії-Фото 1

У кругообігу щоденних завдань і нескінченних клопотів ми втрачаємо найцінніше — себе. На нас тиснуть стандарти, думка оточуючих, інформаційний шум у соціальних мережах, які взяли на себе право судити про ідеали. Цей тиск змушує нас жити в тривозі день у день, заважаючи насолоджуватися тим, що ми маємо. Як знайти своє місце в цьому божевільному світі? Без щирої турботи та підтримки це практично неможливо. І де б ми їх не шукали, знаходили завжди в одному місці – маминих обіймах.

Що таке мамине кохання? Вона позбавлена ​​умовностей, ідеалізації та всього наносного. Вона дозволяє нам любити свої переваги та приймати свої недоліки, вірити в себе та своє майбутнє. Ця ідея є основою проекту brabrabra, присвяченого найніжнішому і найтрепетнішому дню в році - Дню матері. 

Не просто так brabrabra вибрав головними героїнями проекту Василісу Фролову та її маму Ольгу. Їхня історія — це приклад для всіх нас. Оля завжди підставляла плече для Васі, разом з нею протистояла жорстокому суспільству, що критикує і кидається шпильками, допомагала зрозуміти і прийняти себе такою, якою вона є. І саме невідповідність шаблонам та канонам дозволило телеведучій стати однією з найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу. 

Як знайти правильні слова для дочки, якщо їй потрібна підтримка? Адже іноді вони зайві, а завдання мами у тому, щоб захищати дитину від народження, але потім, не боячись, відпускати. У мене немає можливості щось змінити в минулому, але в мене достатньо сил, щоб дозволити тобі бути собою сьогодні,

- Ділиться своїми емоціями мама Оля.

Василіса Фролова та її мама стали героїнями ніжної рекламної кампанії-Фото 2

Філософія опори, підтримки того самого плеча знайшла відображення в проекті бренду жіночої білизни brabrabra. Донести до жінок думку, що вони є унікальними і не повинні існувати в рамках, які ставить суспільство, — головне завдання рекламної кампанії з Васею Фроловою та Ольгою. Нам здається, що їм вдалося якнайкраще передати меседж, якого потребує кожна представниця прекрасної статі. 

До речі, ви можете буквально відчути на собі добрі наміри проекту: бренд brabrabra пропонує скористатися можливістю парних сертифікатів – для мами та доньки – щоб показати одне одному все своє кохання та турботу. Скористайтеся шансом провести час разом, приміряючи стильні та зручні комплекти спідньої білизни. 

"Ти дуже схожа на мене, але зовсім інша, і я пишаюся тобою - тепер я можу говорити це з особливою впевненістю" - слова мами Олі стали тематичною основою нової лінійки жіночої білизни brabrabra. Головне завдання кожної жінки як матері - це ростити дитину особистістю та індивідуальністю, не нав'язуючи у своїй свої ідеали. Тому компанія створила білизну для дівчат та жінок, яка сподобається кожній без винятку. У ньому комфортно і легко, а ще завжди стильно. Порадує вас і розширені розмірна сітка та модельний ряд. 

[mc_gallery id=153644]

Спеціально до Міжнародного дня матері brabrabra та Василіса Фролова підготували спільний конкурс для люблячих дівчат та їхніх матерів. Все дуже просто: потрібно підписатися на Instagram-акаунти @brabrabra.ua и @vasyafrolova, опублікувати у себе на сторінці спільну фотографію з мамою та розповісти, чому ваша мама – особлива. Головне, не забудьте поставити хештеги: #люблю_тебе_яка_ті_є, #люблю_bra и #люблю_ма. Вже 10 травня Василина обере переможницю, яка отримає у подарунок парний сертифікат на шопінг із мамою.

А ті, хто просто бажає привітати маму зі святом, можуть купити такі парні сертифікати у всіх студіях brabrabra або на сайті.

Відносини між мамою і донькою, теплі, щирі, взаємні, це – співзалежність, яка допомагає жити і дихати на повні груди.

Статті на тему