UA
RU

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22

Редагувати переклад
Аналізуємо майбутні тренди, і відслідковуємо їхній потенційний успіх.

Для того щоб дізнатися ключові характеристики нинішнього часу, необхідно насамперед звернути увагу на те, що виявляється у фокусі уваги в таких галузях, як мистецтво, поп-культура та, звичайно, мода. Тренди – не тільки те, що ми з успіхом намагаємося впровадити в наші гардероби, а й маркери покоління, філософія і, звичайно, внутрішні цінності та мораль.

Якщо вам здається, що культ одягу за своєю силою стає дуже потужним, не варто розчаровуватися в сучасних ідеалах. Ваші внутрішні погляди мають право залишатися головними, але постарайтеся, подивитися на тенденції як на символи покоління, в яких можна знайти сили, енергію і, звичайно, ідеї для перетворення і себе, і світу навколо.

Сьогодні в полі нашого зору виявляється найнеобхідніша і універсальна деталь гардеробу сучасної жінки – ідеальна сукня. Досліджуємо 10 найактуальніших подіумних трендів та визначаємо ті, які стануть нашими супутниками протягом осінньо-зимового сезону 2021/22.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 1

Надано прес-службою

Шкіряні мотиви

За останні сезони ми встигли дізнатися досить багато про суперечливий матеріал. Втім, все частіше, а в деяких країнах практично завжди, дизайнери вважають за краще використовувати штучну шкіру, щоб не відмовлятися від стильного ефекту, але й не провокувати законні обурення зелених. Серед багатьох варіантів шкіряних суконь сезону «осінь-зима» 2021/22 рекомендуємо звернути на лаконічні сукні від Chloe. Розкішний відтінок бургундського вина, делікатне мереживо та акценти на талії – геніальне придбання з позначкою «позачасність».

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 2

скрізьсправжній трикотаж

Поклоніння стильному трикотажу продовжується, і набирає нових обертів. Повністю закриті, строгі, з коміром, максі-довжини сукні, як в осінньо-зимовій колекції 2021/22 бренду Ami – майбутній тренд, який підкориться будь-якій любительці комфортного одягу. Відтінки вибирайте «земні» та зрозумілі, щоб зберегти концепцію природності.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 3

Чорним по білому

Біла сорочка – тренд, який закономірно залишається поза сезонами, модними віяннями та швидко мінливими пріоритетами. Це історія, яка була з нами у найнестабільніші часи. У новому осінньо-зимовому сезоні 2021/22 радимо придивитися до хитромудрих варіацій на вічну тему. Біла оверсайз-сорочка, прикрашена чорним фатином, що імітує додаткове плаття, як у лінійці бренду Act №1 - гарячий тренд.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 4

info@imaxtree.com

Асиметричні реалії

 Якщо простий і зрозумілий трикотаж більше не задовольняє ваші запити, то радимо перетворити його на щось ультрасучасне – за мотивами свіжої колекції Balmain. Натуральность відтінків залишається у лідерах, але формат видозмінюється, перебираючи він риси асиметричної уніформи.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 5

Квітуча галявина

Цілком можливо, що за літо ви не встигли насолодитися сукнями із флористичними мотивами, зосередивши свою увагу на новинках сезону. Але якщо бажання приміряти на себе lady-like-образ залишилося, не варто стримувати його. В осінньо-зимових колекціях 2021/22 багато модних будинків з'явилися варіації на квіткові орнаменти. Нам найбільше сподобався великий принт від Marni – сміливо, романтично та абсолютно позачасово.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 6

Більше тіла

Stella McCartney у новому сезоні рекомендує відмовитися від будь-яких обмежень, дозволивши собі одночасно загравати і з ультракороткою довгою, і з бажанням оголити найкрасивіші ділянки вашого тіла. Звична асиметрія і правило маленької чорної сукні доводять, що все геніальне справді просто.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 7

Вечірка вдень

Якщо вас завжди бентежили умовності вибору вечірнього вбрання лише для певних умовно-урочистих заходів, рекомендуємо восени 2021, дозволити собі свободу дій. Щільна плащівка, модернізований new look та стрічки – ключові ознаки нової колекції бренду Alexandеr McQueen, якому довіряють наймодніші люди світу.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 8

Надано прес-службою

Акцент на ліф

Існують тренди, які складно прийняти. Втім, якими б заплутаними вони не здавалися за першого знайомства, згодом вони виявляються найулюбленішими. Саме так може статися із тенденцією на акцентований ліф. За натхненням радимо вирушити на сторінку в соціальних мережах модного будинку Schiaparelli. Загравати з навколишнім світом набагато простіше, ніж здається.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 9

Надано прес-службою

Дбайлива дівчинка

Майже кожен сезон з'являються або переосмислюються дизайнерами тренди, які особливо підходять «хорошим дівчаткам». І нехай у кожній з нас, як світла, так і темна сторона, пропонуємо кілька виходів присвятити все-таки дослідженню себе ідеальної. Біла сукня з воланами на спідниці, горошком і чорним ажуром-жабо з осінньо-зимової колекції 2021/22 бренду Valentino – певний must-have.

Велич форми: 10 найактуальніших фасонів суконь сезону «осінь-зима» 2021/22-Фото 10

Класичний "футляр"

Є сукні, які просто створені для робочих буднів. Таким завжди вважалася форма «футляр», але в осінньо-зимовому сезоні 2021/22 класика стає набагато грайливішою. Зверніть увагу на нестандартне прочитання тренду в колекції Louis Vuitton – ось як потрібно перекладати традиціональність мовою сучасних трендів.

Упевнені, вам стало хоч трохи зрозуміліше, яким саме тенденціям варто приділити більше уваги в майбутньому, щоб не розсіювати увагу на псевдоактуальні речі, виробники яких переслідують лише мету наживи. Світові модні будинки та бренди, як і завжди, диктують свої правила, яким вважають за краще підкорятися it-girls, при цьому визначаючи фаворитів, та формуючи списки найнеобхідніших покупок сезону. Але, якщо ви не надто довіряєте думці інфлюєнсеров, радимо самостійно вибирати улюбленців, створюючи свою унікальну fashion-естетику.

 

Статті на тему