UA
RU

Весняно-літня колекція сліпонів та еспадрилій від LAPTI

Редагувати переклад

Processed with VSCOcam with s2 preset

Якщо ви давно шукали сліпони якоїсь певної моделі чи забарвлення, український бренд LAPTI готовий задовольнити будь-яке ваше бажання. Нова весняно-літня колекція бренду пропонує десятки видів сліпонів та еспадрилій, на класичній чи актуальній сьогодні товстій підошві. Відтінки пудрового та ментолового, зі шнурівкою та без, шкіряні та з текстилю – різноманітність не може не порадувати любителів одночасно зручного та красивого взуття.

Сезон, що настав, для бренду ознаменувався рядом нових колаборацій з українськими дизайнерами. Серед них Ганна Кареніна, яка створила лімітовану колекцію сліпонів з італійської шкіри та текстилю, прикрашених малюнками Євгенії Гапчинської, під назвою AnnaKxL.APTI HappyActiveWear. LAPTI by Ksenia Schnaider виконані у фірмових графічних принтах із національним українським колоритом. LAPTI by WeAnnaBe - строгі сліпони з декором із плісованої шкіри. LAPTI by Mussatova − колекція взуття, прикрашеного авторською вишивкою Ірини Мусатової.

Взуття LAPTI виготовляється з натуральних матеріалів, які дизайнери самостійно підбирають на найкращих мануфактурах Іспанії, Італії та Франції, а безпосередньо пошиття бренд довірив фахівцям із 20-річним досвідом створення взуття. Все це дозволяє робити її якісною та комфортною.

[metaslider id=35287]

Фото: Lapti.life

Статті на тему