UA
  RU

  Річ дня: босоніжки "G-Heel"

  Редагувати переклад
  Спеціальна капсульна весняно-літня колекція 2018 року.
  
  
  Реч дня: босоніжки "G-Heel"-Фото 1

  Цього сезону фірмовий ініціал «G» знаходить нову форму в чітких витончених лініях особливого каблука-шпильки. Нова модель, що отримала назву G-Heel, є втіленням стилю Джузеппе Занотті як буквально, так і символічно.


  Босоніжки з ремінцем навколо щиколотки відрізняються чудовим мінімалістичним силуетом та сміливою формою каблука-шпильки. Виконаний у вигляді стилізованої літери «G» – несподіваної графічної інтерпретації ініціалу Джузеппе Занотті – каблук 115 мм поєднує сучасний шарм із перевіреним часом майстерністю.

  Я завжди прагнув привнести до своїх моделей особливий дизайн, і одним із способів досягнення цієї мети є розробка та створення ідеального підбора, — каже Джузеппе Занотті, засновник та креативний директор люксового бренду. — У струнких підборах є сила, впевненість та краса, і тепер у колекції «G-Heel» з'являється додаткова порція бадьорості та енергії.


  Читайте також: ЛАВАНДОВА КОЛІР І ГЛІТТЕР: КЛЮЧОВІ ТРЕНДИ ВЗУТТЯ НА ВЕСНУ 2018

  Реч дня: босоніжки "G-Heel"-Фото 2

  Навіяна духом 90-х років, колекція «G-Heel» одночасно вишукана та динамічна. Босоніжки на новій шпильці, виконані з глянсової дзеркальної металізованої шкіри, представлені в чорному, зеленому, червоному та сріблястому – сміливих кольорах, призначених для спекотної пори року. Легка і бездоганно збалансована нова шпилька доводить, що іноді менше – краще.


  Доступно на сайті giuseppezanotti.com та у бутіках починаючи з квітня.

  Дивіться у галереї «народження» босоніжок із колекції «G-Heel»:

  [mc_gallery id=107654]  Дивіться відео про «G-Heel»:


  GIUSEPPE ZANOTTI - модний дизайнер і однойменний італійський люксовий взуттєвий бренд, що прославився скульптурними, багато декорованими туфлями на підборах і випередили моду снікерсами. Giuseppe Zanotti виробляє та продає жіноче, чоловіче та дитяче взуття, а також шкіряні аксесуари, сумки, ювелірні вироби та одяг. Вироби можна придбати у 75 країнах. Giuseppe Zanotti - лідер червоної килимової доріжки, натхненний і тісно пов'язаний зі світом кіно, музики та живопису.

  Статті на тему