UA
  RU

  Vetements планують допомагати молодому поколінню дизайнерів

  Редагувати переклад
  Дорогу молодим! 

  Vetements планують допомагати молодому поколінню дизайнерів.


  Гурам Гвасалія, співзасновник та виконавчий директор бренду Vetements, вирішив допомагати молодим талантам. Про свої плани дизайнер заявив на саміті у Нью-Йорку. У його плани входить створення коворкінгу в офісах компанії, поїздки до шкіл з освітніми лекціями для студентів про реалії роботи в індустрії моди. Найкращим учасникам проекту буде виділено навіть стипендії.

  Гурам завив, що помилково вважати, ніби напрямок бренду задає лише один дизайнер. Виконавчий директор запевнив, що навіть у найбільших модних будинках під керівництвом головного творця працюють ще щонайменше 60 людей.


  Читайте також: Демна Гвасалія залишив посаду креативного директора Vetements

  При цьому, як пояснює Гурам, учні школи не будуть зобов'язані чимось бренду. Vetements буде виконувати роль «старшого брата», а курси для молодих дизайнерів будуть незалежні. Запуск проекту заплановано наступного року. 

  У моїй компанії є ієрархія, яка більша, ніж просто дизайн. Це комерційні та фінансові співробітники, ланцюжки поставок, складування, митники - багато всього об'єднується для створення бренду, 


  - Розповів Гвасалія під час саміту. 

  Крім того, Гурам розповів і про плани Vetements на майбутнє. Компанія планує випустити колекцію взуття, сонцезахисних окулярів та спідньої білизни. 

  Статті на тему