UA
RU

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати

Редагувати переклад
Жодних гастрономічних нововведень, а лише чиста сила стилю – краще один раз побачити і закохатися назавжди.

Кожен сезон ми, модні створення, сіючи планети, зіштовхуємось із найскладнішим завданням. Проблемою, яка виснажує, завдає душевного дискомфорту, а також постійно змушує сумніватися у власних навичках індивідуального стиліста. Чим наповнити свій гардероб? Як вибрати ідеальні аксесуари і де знайти актуальну сукню, в якій можна було б і на званій вечері з'явитися, і після відправитися на концерт електронної музики? Як знайти гармонійне вбрання, яке однаково виражало б індивідуальність його володарки і мало актуальність кращих літніх новинок?

Коли наш особистий погляд на сучасну моду заходить у глухий кут, ми звикли звертатися до тих, хто вибирає відповідні вироби без помилкової частки сумнівів. На цей раз ми вирішили проаналізувати популярність улюбленої сумки супермоделей зразка «літо 2021».

Найчастіше it-сумочки з'являються в руках модних інфлюєнсеров. Так, у минулому відбувалося з the Cult Gaia Ark bag, яка залишалася фаворитом знаменитостей роками, а також the Senreve Maestra bag, яка опинялася у руках головних інфлюєнсеров світу. Проте, цього літа ми милуємося на нову it-сумку, яка має опинитися у вашому гардеробі. JW Pei's Gabbi Bag.

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 1

Крихітка сумочка на плече з м'якими складками стала чимось на зразок ікони Голлівуду та найпопулярнішою вбиральні деталей зірок соцмереж. Ймовірно, ви бачили JW Pei's Gabbi Bag в руках Емілі Ратаковські, Хейлі Бібер, Джіджі Хадід та Ірини Шейк – у різних відтінках, але не форматах. Вартість її напрочуд невелика - всього 85 доларів, але придбати подібну стильну деталь набагато складніше. Саме тому пропонуємо надихнутись схожими моделями, які можна без проблем купити, без необхідності приїжджати до США.

Читай також: Дівчина без комплексів: Шейлін Вудлі пояснила, які кіносцени викликають у неї дискомфорт

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 2

Answear Lab, 899 грн

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 3

Answear Lab, 649 грн

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 4

Answear Lab, 999 грн

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 5

Kazar Studio, 1399 грн

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 6

Call It Spring, 1099 грн

Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати-Фото 7

Answear Lab, 1099 грн

JW Pei's Gabbi Bag транслює естетику 1990-х з їхньою впевненістю, розв'язністю та абсолютною лаконічністю. Якщо поєднати сумку з мінімалізмом, то на виході можна отримати образ, у якому зустрічаються сучасні тренди та епоха модного поклоніння fashion-субкультурі. Це та форма, яка залишатиметься популярною, анітрохи не втрачаючи своєї актуальності з роками.

Незважаючи на те, що сумка досить компактна, вам не варто перейматися тим, як розмістити в ній все необхідне. Ключі від будинку та машини, помада, дзеркальце, маленький гаманець, смартфон – що ще має бути у сумці сучасної дівчини? Носити на плечі або в руці - вибирати не потрібно, адже подібна модель гармонійно виглядає в будь-якому варіанті використання.

Втім, якщо в оригіналі JW Pei's Gabbi Bag представлена ​​у величезній кількості відтінків, то в Україні нам вдалося знайти лише чорно-білі моделі. Однак від того зручний формат не стає менш унікальним. Лише менш веселим, але ми віримо через лаконічну монохромність, а ви?

Статті на тему