UA
  RU

  Віртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів

  Редагувати переклад

  Ми тут, щоби нагадати: майбутнє вже настало. Нам не обов'язково бути фізично присутніми, щоби говорити. Ми підтримуємо зв'язок з друзями, переглядаючи сторіс. Алгоритми тіктоку знають про нас більше, ніж ми самі. Ми навчаємось в університеті через зум та працюємо онлайн. Ми купуємо криптовалюти й NFT. Ми всі чули про “метавсесвіт”, який поєднує життя з віртуальною реальністю.

  Виртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів-Фото 1


  VR-фільтри та маски допомагають нам виглядати так, як ми бажаємо, щоб нас бачили інші. Немає потреби купувати косметику, якщо її функції замінює фільтр: макіяж можна змінити за секунду без будь-яких зусиль. Одним простим свайпом. Ваш знімок в інстаграмі побачити куди більше людей, ніж ви зустрінете в цей день живо. Чи є сенс купувати одяг для однієї фотографії?

  Виртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів-Фото 2


  Щороку людство викидає 21 мільярд тонн одягу, за даними ООН. Три з п'яти нових промов протягом року опинятися на смітнику. На виробництво однієї пари джинсів йде 8 тисяч галонів води - стільки людина випиває за 7 років. Чи варто жертвувати майбутнім планети заради лайків?

  Виртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів-Фото 3

  Читай також: #РЕЧІХЕЛП: У межах UFW відбувся соціальний арт-перформанс на тему свідомого споживання промов 


  Діджитал-одяг може частично вирішити проблему. Ніякого виробництва, доставки та пластикових пакувань. Ніякого негативного впливу моди, якщо мода буде в цифровому вимірі.

  Створювати одяг для стійкого майбутнього - саме цьому навчаються учні PUSHKA School. У 2021 році PUSHKA School випустила 1 студентів з 600 країни світу.

  Виртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів-Фото 4  Семеро з них презентували свої колекції цього сезону на Ukrainian Fashion Week: 

  Dada by Darya Dasyuk, Ljuba Roichman, Yaanna, Inside Out, A.Kuzmin, Kreamonz, EyeNastya.


  Виртуальний UFW: Випускники PUSHKA School представили колекції діджитал-брендів-Фото 5

  Дізнайтесь більше та вивчайте діджитал-моду в інстаграмі @pushka.school та на сайті pushka-school.com.ua.

   


  Статті на тему