UA
  RU

  Під час показу помер 26-річний манекенник

  Редагувати переклад
  Трагедія сталася ще в суботу, 27 квітня, але світ моди ніяк не може прийти до тями.
  манекенник помер

  @tales.cotta

  Талес Котта Суарес впав на подіум прямо під час показу в Сан-Паулу, Бразилія. Як повідомила газета Folha de S Paulo, манекенник заплутався у складному шнурівці на взутті і втратив рівновагу. Глядачі сприйняли це як частину перформансу та в перші хвилини ніяк не відреагували. Про те, що справа набирає серйозних обертів, стало зрозуміло, коли у хлопця пішла з рота піна і на подіум вибігли медики, які спробували надати Талесу першою допомогою. 

  Читайте також: МОДЕЛЬ У ХІДЖАБІ ВПЕРШЕ УКРАСИЛА СПЕЦВИПУСК SPORTS ILLUSTRATED SWIMSUIT

  Організатори Тижня моди повідомили, що Суарес захворів напередодні показу модного бренду Ocksa, але дефіле не відмовився. Для підстрахування за лаштунками чергувала бригада медиків, але їм хлопця врятувати не вдалося. Реанімаційне підприємство не дало жодного результату і Талес Суарес помер у лікарні. 

  Незважаючи на смерть манекенника, показ продовжувався. Тільки тепер у руках дефілюючих були плакати з написами, присвяченими загиблому товаришеві - "Luto" (жалоба) і "Amor" (любов). 

  помер манекенник

  @tales.cotta

  Суарес, також відомий як Tales Cotta, працював у престижному бразильському модельному агентстві Base MGT. Представники агенції відразу спростували чутки про те, що наркотики спричинили смерть їх підопічного. 

  Ми підкреслюємо, що манекенник завжди мав зразкову поведінку. Він не був новачком і вже брав участь у попередніх сезонах SPFW. Талес ніколи не скаржився на проблеми із здоров'ям. Він дотримувався правильного харчування (був вегетаріанцем), не вживав заборонених речовин і був повністю готовий до показу. Ми просимо про повагу у цей тяжкий період, 

  - Сказав представник Base MGT.

  Читайте також: НА КОГО ПІДПИСАТИСЯ: НАЙСТИЛЬНІШІ ЧОЛОВІКИ В INSTAGRAM

  Бразильські сайти новин припустили, що причиною трагедії стала відсутність вегетаріанської їжі на локації, тому Суарес не їв довгий час. Проте організатори Тижня моди в Сан-Паулу заперечують ці звинувачення та кажуть, що кейтеринг був доступний протягом усього вечора.

  Дивіться відео з трагічного показу:

  Дивіться фотографії Талеса Суареса:

  [mc_gallery id=153284]

  Статті на тему