UA
  RU

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA

  Редагувати переклад

  Ювелірний дім SOVA відобразивши символ української ідентичності у новій колекції прикрас KALYNA

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 1

  SOVA надає символу нового, сучасного звучання. Коралові ягоди спускаються в незвичні грона прикрас, неначе завиток калинової лози.           

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 2

  У колекції 12 прикрас у білому та жовтому золоті. Флагман KALYNA - жорстке кольє, яке нежно обвиває шию, а віти з кораловими гронами калини опускає до серця. Колекція має універсальні підвіси, які можна доповнити однією з трьох бархатних стрічок на вибір - червоною, чорною, або нежно-рожевою.

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 3

  Червоні ягоди об'єднуються у гнізда так само як і українські жінки тримаються разом, аби бути ще сильнішими. Їхні гілки не складені в ідеальні лінії, а дивляться в різні боки, відбивають українську волелюбність і непримиренність. 

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 4

  KALYNA стала відображенням сильної України та кожної українки, боротьби та підтримки. Тому з виходом колекції SOVA презентує колаборацію з глобальною фандрейзинговою платформою UNITED24 на підтримку України: лімітовані льняні стрічки з написом UNITED24 можна буде отримати разом із прикрасами колекції та долучитися до збору на потреби медичного напряму проекту. У зв'язку зі збільшенням кількості потерпілих перед українськими лікарями постає гостра потреба в апаратах зовнішньої фіксації, тому мета співпраці - закупити 120 комплектів АЗФ, які забезпечуватимуть запит медиків. 

  Волелюбність українських жінок у новій колекції KALYNA від SOVA-Фото 5

  Льняна стрічка з написом UNITED24