UA
RU

Вибираємо купальник для своєї фігури

Ось і настав той момент, коли з усього різноманіття, представленого в магазинах, наші руки справно тягнуться в одному напрямку до купальників.
Вибираємо купальник для своєї фігури.

Кожна з нас гарна по-своєму просто потрібно правильно розставити акценти. Тому ми вибрали кілька найпоширеніших типів жіночих фігур та підібрали для кожної з них правильний купальник.

Читайте також: Літній настрій: догляд за волоссям та легкі зачіски на відпочинок

Невисокий зріст

Для дюймовочок золотий час – у моду вже кілька сезонів як повернулися білизна та купальники із завищеною талією. Шорти до пояса не тільки сигналізують про вашу просунутість, але ще й візуально подовжують ноги. У парі з ними на пляж виходять всі види бра - від спортивних топів до класичних "чашечок". Вибирати верхню частину купальника варто вже відштовхуючись не від зросту, а від розміру грудей.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Мініатюрні груди

Якщо ви та щасливиця, яка не відчуває комплексів з приводу своєї «одинички», яка несміливо прагне до «двійочки», то сміливо пропускайте цей пункт і продовжуйте надихатися Джейн Біркін – ви на абсолютно вірному шляху. Але якщо ж певну невпевненість, пов'язану з розміром грудей, хтось підло посіяв у вашій голові, то на пляжі вдайтеся до прийому з драпіруванням.

Тим більше, цього сезону дизайнери в єдиному пориві пустилися хвилями воланів. Воланки грайливо приховують предмет вашого комплексу і подарують гармонійне, у всіх сенсах, перебування біля моря.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Читайте також: Як провести відпустку цього літа безпечно (адже карантин ще не закінчився!)

Великі груди

У тому випадку, якщо природа, навпаки, не поскупилася на ваші перші 90, їх варто правильно підкреслити. Тут важливо, щоб груди, як то кажуть, трималися – щоб уникнути несанкціонованого стрип-шоу в бурхливих хвилях. Для цього ідеально підходять купальники із щільною чашкою та бретелями. Вони зафіксують усе: і купальник і погляди на вас.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Широкі плечі

Для тих, у кого плечі трохи ширші за стегна, дизайнери придумали V-подібний виріз. У випадку з купальником він візуально звузить вас, і ви отримаєте фігуру мрії.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Читайте також: 5 фруктових ароматів для ідеального літа

Широкі стегна

Кім Кардашьян гордо носить на пляжі бікіні з бічними шнурівками і тим самим нехтує всіма fashion-завітами. З іншого боку, Мерилін Монро, яка теж мала видатні форми, віддавала перевагу оборкам у цій зоні, плавкам-шорти або просто напівпрозорим хусткам, залишаючи місце для фантазії. Тому, якщо ви поки що не готові приєднатися до персональної революції Кім, то вибирайте купальники з нахлестом. Спрацюють також шорти, що закривають половину стегон.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Широка талія

Власницям спортивної статури найкраще підкреслювати свій атлетичний стан, якому, за фактом, багато хто дуже навіть заздрить. На пляжі для цих цілей чудово підійдуть похідні від серферської уніформи – купальники із суто спортивним ухилом.

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Високий зріст

Ви - та сама щасливиця, яка може сміливо носити не тільки волейбольну форму шкільної команди, але ще й усі прекрасні хитросочинені купальники. Перехресні візерунки в дусі Agent Provocateur чудово римуватимуться з переплетенням ваших нескінченних ніг, тому відкиньте зайву скромність і вирушайте у велике плавання!

Вибираємо купальник для своєї фігури.

Статті на тему