UA
RU

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 

Редагувати переклад
У яких образах воліють ніжитися біля води Кайя Гербер, Ріанна та сестри Дженнер? 

Літо повільно підходить до свого апогею. Так непомітно промайнув червень, і оборотів уже набирає липень. Того й дивишся, найспекотніший, найгарячіший і легковажний сезон підійде до кінця, а ви так і не встигнете побувати біля океану, моря або навіть басейну. Поніжитися в теплих водах або позагоряти в безпеці захисту SPF-крему - у будь-якому сценарії вам знадобиться ідеальний літній умовно "пляжний" образ.  

Купальні костюми часто стають головним болем дівчат, адже підібрати той, що ідеально відповідатиме запитам вашого тіла не завжди так і просто. Для того, щоб точно не помилитися в аналізі модних тенденцій, пропонуємо взяти уроки пошуку грамотного купального образу найзнаменитіших інфлюєнсеров світу. Дівчата, які орієнтуються у трендах анітрохи не гірше, ніж ви у тайм-менеджменті. Знаючи свою фігуру і всі її особливості, як п'ять пальців, впевнені, вам вдасться підібрати стильну цибулю з приставкою для релаксації. 

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 1

Переплетення доль 

Жінки певного зразка навіть не аналізуватимуть купальник нашої першої героїні, а відразу почнуть критикувати її підхід до материнства. Давайте залишимо складні питання вибору та пріоритетів, зосередившись на найактуальнішому пляжному образі 2021 року. Дві умови успіху — безліч зав'язок і сміливість, адже в такому комплекті для уяви залишається дуже мало можливостей. 

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 2

Гімнастичні снаряди 

Якщо вам здається, що подібний купальник, як демонструє Кайя Гербер, ви вже десь бачили, то знайте, що пам'ять та уяву вас точно не підводять. Класична історія, продиктована божевіллям на спорті зразка 1960-х, свого часу проникла навіть у вітчизняний кінематограф. Згадайте хорошу дівчинку Ліду та її культовий “пляжний” образ – подібні атлетичні модні концепції знову актуальні. 

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 3

Естетика кабаре 

Як істинний романтик і Риби за знаком зодіаку Ріанна часто виявляє свою ніжну, трохи драматичну, але неодмінно жіночну натуру, вибираючи вінтажні образи. Навіть у разі пляжної цибулі барбадоська виконавиця не стала зраджувати собі, і зробила вибір на користь ніжно-мандаринового відтінку бюстьє та плавок. У такому можна було б легко уявити Діту фон Тіз на одному з її блискучих шоу, але для більшого ефекту пропонуємо вигулювати вінтажний образ у більш тропічному кліматі. 

Читай також: Тату-студія Уляні Нешевої «6:19 Studio» випустила мерч

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 4

Іскристі ноти 

Хейлі Бібер не завжди вміє вправно та доречно підбирати образи. Весь світ переконався в цьому після зустрічі подружжя Біберів із французьким президентом та його дружиною. Однак, у питанні пляжної моди на думку цієї дівчини можна покластися. Силует, який ми бачили вже неодноразово, доповнений нотою легковажного люрексу - подібний образ виглядатиме до речі і на пляжній вечірці. 

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 5

Ретро-мрія 

Ельза Хоск, як "екс-ангел" білизняного гіганта бренду Victoria's Secret, знає, що потрібно робити, щоб фігура виглядала ідеально в купальнику. Після вагітності та комплексного постперіоду важко зважитися на повне відслонення, тому модель вибирає пляжний комплект, в якому поєднуються ретро-естетика, функціональність та стиль зразка 2021 року.  

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 6

Диско-натура 

У випадку Кайлі Дженнер вечірки, червоні доріжки та нестримні веселощі — філософія життя. Маленька тусовщиця в ній часто бере гору над бізнес-леді і молодою мамою. Повторюємо за інфлюєнсером пляжний образ, який забезпечить інтерес публіки і біля басейну, і на безкрайньому пляжі. Металізована тканина — нюанс, який перетворить найпростіше бікіні на витвір сучасного мистецтва.  

Вибір інфлюєнсеров: 7 головних трендів купальників літа 2021 - Фото 7

Відтінки літа 

Для того, щоб передати літній настрій, найпростіше звернутися до лаконічних та зрозумілих прийомів. Мінімальна кількість прикритого тіла, простота крою та найжвавіші, оптимістичні кольори. Кендалл Дженнер радіє життю в яскраво-жовтогарячому купальнику, а ми беремо на озброєння безпрограшний силует купальника на літо 2021 року. 

Хандра і сліпуче сонце — два абсолютно несумісні поняття, але часом і влітку люди поринають у темряву депресії. Рецепт піднесеного настрою та впевненості у собі — відпочинок біля води, який очищає, додає сил і є найкращим засобом від усіх душевних недуг. Але, звичайно, щоб оздоровлення пройшло успішно, і вам не довелося занурюватися в черговий рецидив, потрібно вибрати купальник, що ідеально підходить. Чи це буде щось нестандартне, але точно відображає вашу бунтарську натуру, або просте і лаконічне, як і ваш спосіб життя, — тільки ваша особиста справа. За модними уроками звертайтесь до дівчат, для яких fashion-індустрія – персональний Олімп. 

Статті на тему