UA
RU

Вибір селебріті: вбрання в смужку

Редагувати переклад

Смужка виглядає добре не тільки під час морської прогулянки на яхті, а й увечері на червоній доріжці. Доведено селебріті!

В Цього сезону смугастий тренд успішно вписався в колекції Ralph Lauren, Christian Dior, Max Mara, Blumarine, Dsquared2, Prada. І навіть Анжела Міссоні вирішила повернутися до джерел модного Будинку Missoni, згадавши початкову кольорову смужку. І завдяки цьому дизайнер досягла успіху вдвічі: по-перше, нагадала нам про історію бренду, по-друге, потрапила в головну тему сезону, яка напевно матиме продовження наступної весни.

Читайте також: Вийшли з берегів: селебріті носять тільник

Дякувати за те, що цей принт увійшов у наш повсякденний гардероб, стоїть легендарну Коко Шанель – саме вона довела, що смужка може бути різною: кричущою та стриманою, повсякденною та елегантною. Більше того, одна з головних переваг смужки - можливість поєднувати її з іншими принтами. Щоправда, у цьому випадку краще двічі подумати: не на кожному фоні самодостатня смужка виглядатиме гармонійно.

У смугастого принта, як і будь-якого іншого, існує своя класифікація. Цього сезону переважає як тонка монохромна смужка, так і широка, контрастних відтінків. При цьому поза конкуренцією рік у рік залишається традиційний морський візерунок, який активно експлуатується голлівудськими селебріті.

Статті на тему