UA
  RU

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week

  Редагувати переклад

  2022 – рік 25-річчя Ukrainian Fashion Week.

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week-Фото 1

  Processed with VSCO with a6 preset

  31 січня у івент-просторі для креативних подій PMHUB відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week.

  Заснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week об'єднавши українських дизайнерів в індустрію і став першою Неделею моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й усієї Центральної Європи. У 2022 році ми святкуємо 25-річчя Ukrainian Fashion Week та сучасної української моди.

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week-Фото 2

  Ukrainian Fashion Week:

  • це платформа підтримки молодих дизайнерів;
  • це центр sustainable fashion-освіти та нетворкінгу України; 
  • це стартова площадка брендів, що стали всесвітньо відомими; 
  • це пункт перетину та взаємодії індустрій;
  • це трибуна, через яку ми звертаємося до суспільства з розмовою про глибокі соціальні проблеми;
  • це платформа, яка об'єднує творчу спільноту;
  • це місце, де українська мода стає світовою.

  «25 років ми наполегливо працювали, щоб стати об'єднуючою силою індустрії та її найвпливовішим гравцем. У 1997 році дизайнери отримали від Української Тижні Моди заклик об'єднуватися в індустрію, а сьогодні ми готові говорити про її майбутнє, про її розвиток у найважливіших напрямках — sustainability, діджиталізація, інклюзивність та різноманіття», – Ірина Данилевська співзасновниця та CEO Ukrain . 

  Календар ювілейного року наповнений яскравими подіями: лютневий та вересневий Тижні моди, BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, проект "FRAMELESS" - колаборації fashion-дизайнерів з цифровими художниками та представниками криптомистецтва, проект «Ukraine is the Centre of my Universe» у програмі London Fashion Week, а також спеціальні проекти на ресурсах впливових національних та міжнародних медіа. 

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week-Фото 3

  Крім того, команда Ukrainian Fashion Week планує масштабну мультимедійну виставку, присвячену 25-річчю сучасної української моди. Проект поєднуватиме найбільш інноваційні формати: інтерактивні, діджитальні та імерсивні. Експозиція продемонструє досягнення української fashion-індустрії з 1997 року до сьогодні. 

  А завдяки проекту «FashionMETROpolis» Київський метрополітен стане місцем, де кожен зможе отримати новий естетичний досвід та надихнутися творчістю сучасних українських дизайнерів. Ця колаборація відкриє нову сторінку в історії української моди та засвідчить її інклюзивність та прагнення до відкритості.

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week-Фото 4

  Читай також: Любов — це велика сила: Найвеличніші історії кохання 

   

  Також з нагоди 25-річчя Ukrainian Fashion Week представляє нову візуальну айдентику, розробкою якої займалося лондонське креативне агентство Foxall Studio. Маючи досвід видавничої справи (у команді працюють арт-директори та дизайнери Vogue та GQ), студія розробляє проекти у сфері моди, краси, мистецтва, дизайну, технологій та культури. У портфоліо Foxall Studio роботи для Vogue, Selfridges, YouTube, Nowness, SHOWstudio.

  Нове брендування Ukrainian Fashion Week засвідчує зміни, що відбуваються всередині компанії на її шляху до технологічності та сильнішої орієнтації на аудиторію та ком'юніті.

  We celebrate fashion in Ukraine: Оголошено програму ювілейного року Ukrainian Fashion Week-Фото 5

  «Мода – це про захопливі емоції, і немає нічого більш емоційного ніж святкування 25-річчя… Саме тому, айдентика, яку ми розробили, комунікує найяскравіші моменти, які кожен майже підсвідомо асоціює з модою, », - Ендрю Фоксалл, креативний директор Foxall Studio.

  Нагадаємо, низку подій ювілейного року розпочне новий сезон Ukrainian Fashion Week FW22-23, що відбудеться у Києві з 3 по 6 лютого.

  Фото: Антон Чехов, Євгенія Комаровська

   

   

  Статті на тему