UA
RU

Weekend Max Mara представляє «Habito» — нову колекцію про затишок та домашнє тепло

Редагувати переклад

Звичка - так називається нова колекція Signature від Weekend Max Mara.

Вона була створена спільно зі всесвітньо відомим архітектором та дизайнером Патрицією Уркіола для сезону Осінь-Зима 2022-2023. Це десята колекція в історії проекту Weekend Макс Мара Підпис.

Weekend Max Mara представляє «Habito» — нову колекцію про затишок та домашнє тепло-Фото 1

Багатогранний талант Патриції, що живиться химерними видіннями та звуками, народжує колекцію, повну вишуканих поєднань. Широкі вільні силуети продовжують традицію стилю Weekend Max Mara. Колекція створена для затятих мандрівників, що стрімко мчать по життю, а тому моделі поєднують яскраву індивідуальність та комфорт. «Іспанською мовою “habito” є комбінацією слів «звички» (habits) і «мешкати» (до inhabit). Моя робота – це безперервне дослідження людських здібностей: як ми могли б краще організувати простір, як можна було б жити у будинку з нестандартними вимірами. Чому б не продовжити цю тему й у моді? Предмети одягу – частини наших будинків, які ми носимо повсюди. Лейтмотив колекції – гібридні образи, які покликані забезпечити почуття домашнього затишку та подарувати приємні емоції." — каже Патриція Уркіола, пояснюючи чому проект Звичка так важливий для неї.

Weekend Max Mara представляє «Habito» — нову колекцію про затишок та домашнє тепло-Фото 2

Контрастні візерунки, барвисті квіти, різноманітні текстури та силуети негайно притягують погляд. Переплітаючись між собою, вони створюють ефект непередбачуваності. Так, блузка легко перетворюється на жакет, а пальто та стьобані куртки непомітно перемішуються між собою. 

Читай також: Прогулянка верхи: MAX&Co. представляє капсульну колекцію, присвячену мистецтву жокейства

Пальто безперечно стають знаковим елементом колекції та наочно ілюструють ідеї Уркіола про «гібридизацію» в одязі. Ми бачимо повне переосмислення класичних силуетів Weekend Max Mara. В першу чергу це помітно в пальто-коконі, в якому традиційні шерсть і трикотаж з'єднані з сучасним нейлоном, що створює матовий, блискучий ефект.

Weekend Max Mara представляє «Habito» — нову колекцію про затишок та домашнє тепло-Фото 3

Данню поваги до коріння Патриції Уркіола стають деякі іспанські деталі, які ми знаходимо в колекції, такі як яскраві подоли, обсяги та складки.

Одна з головних ролей відведена кольору. Він акцентує окремі елементи або створює ефект градієнта на блузках та трикотажних моделях оверсайз.

Аксесуари підтримують настрій колекції та пропонують свіжий погляд на черевики челсі з м'якої шкіри з бахромою на масивній підошві lug sole. Уркіола по-новому інтерпретує сумку Pasticcino, використовуючи дві тканини: з вертикальним візерунком для створення ефекту 3D, і з діагональними лініями для створення ефекту світіння. Великі застібки збільшені ще більше, а тому сумка стає справжнісіньким маніфестом.

Статті на тему