UA
RU

Wish list: Дитяча колекція Wonderland від бренду SOVA

Редагувати переклад
Чи пам'ятаєте ви, що мріяли в дитинстві? Як проводили канікули? Які ігри та солодощі любили? Які казки читали, і в які одягалися сукні? Як разом з Алісою бігли за Білим кроликом і вели бесіди з трояндами у дзеркальному саду? Як разом з Венді летіли ночами до Нетландії?

Wish list: Дитяча колекція Wonderland від бренду SOVA-Фото 1

Все-таки діти дорослішають дуже швидко. Зростають і їхні мрії, залишаючи безпосередність, щирість і непідробну радість дрібницям десь у минулому. Вислизає і саме вміння мріяти: фантазії змінюються цілями, планами, графіками, а польоти уві сні – очікуваннями в аеропорту. Двері в нашу власну країну чудес стали дуже крихітними, а ключик до них можна знайти хіба що в гостях у мами або в курному фотоальбомі на дальній полиці.

Але як зробити так, щоб ключик від дитинства завжди був із нами? Щоб з його допомогою можна було відволіктися, посміхнутися, згадати себе справжніх будь-якої миті? І головне, подарувати ще більш казкове дитинство своїм донькам, молодшим сестрам, племінницям?

Wish list: Дитяча колекція Wonderland від бренду SOVA-Фото 2

Ювелірний бренд SOVA знаходить відповіді на ці запитання у своїй новій колекції Wonderland. Серія ніжних прикрас створена для дітей будь-якого віку. Зв'язок з дівочими мріями підтримують деталі колекції: зворушливі метелики та квіти з фантазійною емаллю, написи «princess», фіаніти.

Вміння звертати увагу на дрібниці, надихатися ними і перетворювати їх на великі, нехай неможливі ідеї – талант справжніх мрійників, якими всі ми були в дитинстві. І кожна прикраса Wonderland – це нагадування про те, що він нікуди не подівся: варто лише зупинитися на хвилинку, прислухатися до себе та побачити світ свіжим, майже дитячим поглядом. 

Wish list: Дитяча колекція Wonderland від бренду SOVA-Фото 3

Wonderland – це ювелірна історія про дотепність, винахідливість, сміливість, ніжність та вміння посміхатися, щоб не сталося. Саме такими були героїні наших улюблених казок, ними досі надихаються найменші мрійниці по всьому світу. І щоразу, коли ми надягаємо крихітні сережки з рожевими метеликами, кріпимо на лацкан шпильку зі словом «princess» або носимо кулон у формі квітки, ми даємо світові зрозуміти: віра в чудеса, як і раніше, з нами.

Переглянути колекцію: http://sovajewels.com/collections/wonderland/

[mc_gallery id=87194]

_____________________________________

SOVA, jewelry house – це ювелірний бренд, який не лише відповідає світовим тенденціям, а й створює їх, будучи трендсеттером на українському ринку. Ідея формування ювелірного гардеробу для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного будинку. SOVA єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів, не боячись експериментів та вільностей.

СОВА – якісні та стильні прикраси, які можна міняти щосезону доповнюючи свої образи. Переосмислення класики, новий погляд на тенденції, акруальність часу і відповідність практично будь-якому випадку.

Статті на тему