UA
  RU

  Ювелірна колекція-присвята Коко Шанель

  Редагувати переклад

  Будинок Chanel створив колекцію ювелірних прикрас на честь Коко Шанель та жінок, які відіграли важливі ролі у її житті.

  Коко Шанель

  Коко Шанель була геніальною вже хоча б у тому, наскільки вміло вона змогла обіграти своє скромне походження. Провівши роки в сирітському монастирі, вона так надихнулася контрастом чорно-білого чернечого вбрання та барокової розкоші церковних склепінь, що придумала універсальну формулу ідеального образу. І сьогодні її фірмове поєднання «сирітської» чорної сукні з розкішними камеліями та стрічками знайшло продовження у ювелірній колекції Coco Avant Chanel.

  шанель прикраси

  Загалом ювеліри створили 11 сетів прикрас. Кожен із них поіменно присвячений подругам Коко, які виводили у світ її вбрання та аксесуари, вражаючи суспільство аскетичним шиком.

  шанель прикраси

  Саме цей настрій та стиль майстра ювелірного мистецтва зберегли у своїй роботі для Будинку: прикраси, сумарна вага діамантів у яких складає в середньому 19 карат, зберігають скромну чарівність та елегантність.

  шанель браслетшанель кольє

  Наприклад, намисто Jeanne з білого золота та з 779 діамантами різних огранок натхнено Жанною Туссен – легендою Парижа часів ар-деко та близькою подругою Коко Шанель. Вони разом, можна сказати, епатували своїм зовнішнім виглядом снобів із паризьких салонів, викликаючи суперечливі емоції у оточуючих. Зате назавжди залишилися музами та іконами стилю.

  шанель кольє

   

  Статті на тему