UA
RU

Ювелірний бренд Nomis відкрив свій перший простір

Редагувати переклад
Швейцарський ювелірний бренд з українським корінням Nomis відкриває свій перший бутік. Простір розташувався на вулиці Марії Заньковецької, 6. 

Номіс 5

Номіс 890

Номіс 965

За словами творця Nomis Олени Кіперман, відкриття власного простору — правильний і логічний крок у розвитку бренду: «Ми ростемо і хочемо показати людям не лише прикраси, а й наш запах, колір та музику; хочемо, щоб вони приходили до нас і проводили тут час. Ми не відкривали простір раніше усвідомлено — хотіли переконатися, що проект успішний, не залучати інвестиції з боку, зрозуміти своє місце на ринку та відточити стиль».

Олена Кіперман

Номіс 6

Номіс 98

Над інтер'єром бутіка працювали девелопер Ар'є Шварц та дизайнер Олена Добровольська, які створюють проекти по всьому світу. Металеві поверхні, дзеркала, безліч джерел холодного білого світла та сині акценти створюють у просторі атмосферу футуристичності. Синій колір обраний головним в інтер'єрі не випадково - він символізує сапфіри, які часто використовує у прикрасах Альона. Так, синій диван у центрі приміщення своєю формою нагадує одну з прикрас бренду. кафф Toma.

Номіс 45

Стіну приміщення прикрашає велика хитромудра панель із гнутого металу, а прозорі куби-вітрини, розташовані по всьому магазину, ніби невагомі.

Повз Nomis складно пройти, не зупинивши погляду: фасад бутіка прикрашають екран із digital-артом та синя металева скульптура сучасного українського художника Михайла Деяка — його роботи перебувають у приватних колекціях України, Канади, США, Великобританії, Франції, Швейцарії, Угорщини та Китаю.

У першому офлайн-просторі Nomis представлені всі прикраси бренду, що втілюють собою сучасне ювелірне мистецтво: кафи, які можна носити, як кільця, кліпси, ланцюжки та браслети з 18-каратного золота та лабораторного каміння, ограненого вручну. 

Фото надані прес-службою

Статті на тему