UA
RU

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів

Редагувати переклад
Класичні вироби як основа базового арсеналу. 
Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 1

Щодня ми замислюємося про те, як виглядатиме загалом наш образ, підбираючи ідеальну білизну, сумочку, рукавички, але чомусь рідко згадуємо про прикраси. У кожної жінки є певний набір якісних і дорогих ювелірних аксесуарів, які вона одягає час від часу. Але ювелірний гардероб — щось велике, і вимагає такої ж пильної уваги, як і сукня, що ідеально сидить пальто або підкреслює всі вигини тіла. Розповідаємо про 7 необхідних прикрас, які коштують вкладених у них коштів. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 2

Сережки-Пусети 

Прикраси, які в дитинстві були для нас головним, першим та найдорожчим придбанням. Будь-яка дівчинка, якій батьки нарешті дозволили проколоти вуха, відразу починала відчувати себе більш дорослою, значущою та красивою. Самооцінка формується з раннього віку, і для багатьох “гвоздики” стали символом переходу в зону тінейджерства.  

Втім, і в дорослому житті пусетами можна знайти вживання хоча б тому, що вони підходять до будь-якого вбрання. Навіть у спортзалі акуратні мінімалістичні сережки виглядають доречно. Звичайно, пусети не стануть доповненням вечірнього образу, але безперечно вшанують за честь стати вашою кежуальною зброєю розслабленої краси. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 3

Сережки кільця 

Ще один спогад із минулого та символу усвідомлення дівчинкою своєї жіночності. Останнім часом мода 1980-х відійшла на другий план, але деякі її значущі риси все ще залишаються актуальними. Сережки, такі як носили наші мами та бабусі, заслуговують на увагу, а також місця в ювелірному гардеробі через ностальгійний флер і субтильний характер. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 4

Перстень-друк 

Подібні завжди прикрашали руки чоловіків з аристократичних сімей, а іноді й жінок, які хотіли наголосити на значущості свого становища. У сучасному світі хизуватися своїм родоводом - моветон, але обзавестися перстнем-друком - must-have. Прикрашене розсипом дорогоцінного каміння, з вигравіруваними ініціалами або зображенням тварини-покровителя - ідеальне кільце для вічно обділеного прикрасами мізинця. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 5

Базовий браслет 

Це не клішований аксесуар із шармами та не пафосний атрибут вечірньої моди, а класична деталь бази. Золото, срібло, бронза — він може бути будь-яким, і тому також ненав'язливо гармоніюватиме і з образами apres-ski, і з луками в стилі преппі. 

Читай також: NAMU у співпраці зі стартапом STAMPSDAQ випустити ексклюзивну колекцію NFT творів українського мистецтва

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 6

(EDITORS NOTE: Відображення #960192808 з альтернативною групою.) Diana, Принцип з Wales wears emerald-cut aquamarine ring as she attends The Victor Chang Research Institute Dinner Dance During Her Visit To Sydney, Australia. (Photo by Julian Parker/UK Press via Getty Images)

З кольоровим каменем 

Все що завгодно: від кілець до брошів, але обов'язково з яскравим кольоровим каменем. Можете вибирати аксесуар з енергетики, яка близька до вашої дати народження або імені, а можете довіритися виключно смаку, і віддавати перевагу тому, що вразив вас відразу в серці. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 7

Ланцюжок з підвіскою 

За допомогою прикрас можна сказати про себе те, що ми не наважуємося вимовити за допомогою слів чи гучних гасел на світшотах та футболках. Підвіска – ненав'язливий, але помітний символ нашого єства. Виберіть прикрасу, яка розкриватиме вашу сутність, обходячися мінімум виразних засобів. Перша буква вашого імені, знак зодіаку, значущий момент, зашифрований в ювелірному посланні ... Нехай це буде і не глибинний сенс, зате яскравий і важливий індивідуально для вас. 

Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів - Фото 8

Нитка перлів 

Мабуть, і без наших підказок можна здогадатися, що перли — основа основ, та та прикраса, яка вартує витрачених зусиль з пошуку та чималих вкладень. У три ряди у вигляді чокера або довга нитка розкішних барокових перлів - вибирайте залежно від вашого індивідуального стилю. 

Статті на тему