Edit page title Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги
Edit meta description Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги

Редагувати переклад

Команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проекту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги.

Він охоплює не тільки рекомендації, які є помічними в перші години після зустрічі з травматичною подією, а й рекомендації, що робити і що не варто, щоб не зашкодити своєму ментальному здоров'ю.

Бот був створений з турботою про психічне здоров'я наших громадян. У ці скрутні години варто зберігати спокій, діяти виважено та чітко.

Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги-Фото 1

Цей інструмент стане в пригоді, якщо вам важко впоратися з травматичною ситуацією, ви не знаєте, що робити та як діяти у стресовій ситуації, як уберегти своє ментальне здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Приєднатися до бота можна за посиланням: @friend_first_aid_bot.

 

Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, що займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

У грудні 2021 року запрацювало представництво ІКМ у Брюсселі зі штаб-квартирою у Києві.

До кейсів Інституту належать комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров'я України в період пандемії COVID-19 жертв домашнього насильства “Мені здається”, Viber-спільнота “Школа_інфо” та інші.

 

Статті на тему