UA
RU

Zara повертається в Україну

Редагувати переклад

Zara повертається в Україну. Як повідомляє Financial Times, іспанський роздрібний гігант готується знову відкрити свої магазини. 

Zara повертається в Україну

За повідомленням видання Financial Times, Zara повертається в Україну. Іспанський роздрібний гігант готується знову відкрити магазини в Україні, які були закриті після повномасштабного вторгнення росії. Власник Zara компанія Inditex повідомив українським орендодавцям, що розпочне повернення на початку квітня.

У планах — відкрити 50 із понад 80 магазинів у країні. Як пише FT, 34 магазини, які залишаться закритими, знаходяться у північних та східних регіонах України, які сильно постраждали від війни. Спочатку Inditex відкриє 20 магазинів, включно з трьома магазинами Zara у торгових центрах Києва. Як довго триватиме процес повернення, наразі невідомо. 

Компанія Inditex володіє брендами Zara, Zara Home, Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear та іншими. У лютому 2022 року через повномасштабне вторгнення росії Inditex закрили свої українські магазини.

Нагадаємо, що у листопаді відновили роботу українські магазини шведської компанії H&M. Вони були закриті 24 лютого 2022 року через повномасштабне вторгнення росії.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Highlight ID / Unsplash

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДИ TAMAR KEBURIA, J’AMEMME ТА GASANOVA ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКЦІЇ НА LONDON FASHION WEEK

Статті на тему