UA
RU

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю 

Редагувати переклад

І стали одним із найяскравіших fashion-камбеків лютого 2022 року. 

Навряд чи у світі кіно, телебачення та інших форматів інтертейменту відбувався більший прорив, ніж колись у 2019 році на екрани вийшла “Ейфорія”. Відвертий серіал про підлітків на той момент був далеко не новинкою, адже насамперед глядачі вже зуміли оцінити чесність та прямоту “13 причин чому”. Проте історія, написана Семом Левінсоном, все ж таки зуміла відвоювати свого глядача, буквально поневоливши світ розваг. 

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю Фото 1

Photo: Micaiah Carter The CUT

На початку 2022 року після тривалої перерви глядачі зустрілися зі старими героями та персонажами з “Ейфорії”, яких ми всі любимо ненавидіти. Ось уже який тиждень ні дня не проходить без інфоприводу, що стосується пліток про стосунки акторів серіалу або подробиць диких витівок героїв історії, або свіжих відвертих сцен, що не тільки хвилюють фантазію, але й публіку в ступор. 

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю Фото 2

Photo: Micaiah Carter The CUT

Дівчата серіалу "Ейфорія" зробили черговий гучний прорив, вшестером з'явившись на обкладинці журналу The CUT. Так, актриси, які в шоу зіграли Кессі, Лексі, Ру, Джулс, Медді та Кет, знялися в стильній фотосесії, показавши не лише образи з останніх колекцій уславлених дизайнерів, а й самих себе — яскравих, сильних і в певному сенсі не відмінних від своїх героїнь. 

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю Фото 3

Photo: Micaiah Carter The CUT

Читай також: Кінець параду: Джулія Фокс та Каньє Вест розлучилися 14 лютого 

На обкладинці Сідні Суїні, Мод Апатоу, Зендая, Хантер Шефер, Алекса Демі та Барбара Феррейра з'явилися у монохромних чорних образах, віддавши данину сучасній моді. Бра, що облягають легінси, вирізи, декольте, розрізи, шкіра та епітом сексуальності - навіть обкладинки світових глянцевих журналів, на яких топ-моделі демонструють вишукані луки або футуристичні образи, не такі привабливі, як шістка героїнь нашого часу. 

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю Фото 4

Photo: Micaiah Carter The CUT

У чому секрет цих дівчат? Мабуть, все дуже просто. Зобразити на екрані підлітка нескладно, але зробити це так, щоб кожному глядачеві було фізично боляче при перегляді від тяжкості спогадів або моментів особистих програшів, — набагато складніше. Так, шістка головних героїнь “Ейфорії” демонструє шість абсолютно різних типів жінок з їхньою невпевненістю в собі, залежностями (і не важливо від заборонених речовин чи стосунків), злістю і навіть злістю. Феномен "Ейфорії" в тому, що кожен глядач відшукає себе серед героїв-архетипів, а потім закохається в картину і захоплюючий сюжет. 

Жінки нашого часу: Дівчата “Ейфорії” з'явилися на спільній обкладинці для глянцю Фото 5

Photo: Micaiah Carter The CUT

 

Статті на тему