UA
  RU

  «Живи, Україно!»: Демна Гвасалія відкрив показ Balenciaga зверненням до України

  Редагувати переклад
  Показ бренду Balenciaga в рамках Парижського тижня моди розпочався під вірші Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси». Таким чином Демна Гвасалія висловила свою підтримку Україні у війні з Росією.

  Демна Гвасалія 3


  Всі запрошені отримали футболки з кольорами українського прапора, які Pantone назвав вільним синім (freedom blue) та енергійним жовтим (energising yellow). Також кожен отримав персональне звернення від Демні Гвасалії, креативного директора Balenciaga. Його батьківщина через військовий конфлікт, спровокований Росією у 1993 році, також була змушена залишити рідне місто Сухумі.

  Демна Гвасалія


  Баленсіага
   

  «Війна в Україні пробудила в мені біль тої минулої травми, яку я отримав у 1993 році, коли те саме відбулося у моїй країні. Це щось, що залишається з тобою назавжди. Цього тижня мені було важко працювати над показом. У цей час мода втрачає право на існування. Тиждень моди виглядає абсурдно. Я думав над тим, щоб відмінити показ, незважаючи на те, що я та моя команда працювали над ним дуже багато та дуже чекали на нього. Але потім я вирішив, що це буде ще один вчинок дияволу, який спричинив мені досить болю майже за 30 років. Показ не потребує додаткових пояснень. Він присвячений звітязі, витримці, перемозі миру та коханню», - Відзначивши Демна.


  #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: офіційна Інстаграм сторінка @demnagram, @balenciaga, @raaamon

  Читайте також: ВІДЕО: ДЖЕК НІКОЛСОН З КОХАННЯМ ДО УКРАЇНИ  Статті на тему