UA
  RU

  Бренд Pandora презентує лімітоване прикрасу до Міжнародного жіночого дня.

  Редагувати переклад
  Датський ювелірний бренд Pandora у рамках глобального співробітництва з міжнародною організацією ЮНІСЕФ підтримує 10 мільйонів дітей та молоді у всьому світі.
  Бренд Pandora презентує лімітоване прикрасу до Міжнародного жіночого дня-Фото 1

  Вже третій рік поспіль відомий бренд ювелірних прикрас Pandora, який став популярним завдяки різноманітності браслетів та бусин, співпрацює із ЮНІСЕФ у рамках підтримки дітей та молоді у всьому світі. За дослідженнями ЮНІСЕФ на сьогодні 22% людей віком від 15 до 24 років у всьому світі не мають доступу до освіти, роботи чи навчання, 68% з яких — дівчата та молоді жінки. Однією з ключових сфер глобальної співпраці є покращення доступу до якісних навчальних можливостей. Наприклад, багатьом дітям надається можливість випробувати собі роль підприємців у рамках підходу UPSHIFT для підтримки молоді та підлітків. В рамках цієї кампанії бренд двічі на рік презентує лімітовані прикраси: до Міжнародного жіночого дня та Міжнародного дня захисту дітей.


  Бренд Pandora презентує лімітоване прикрасу до Міжнародного жіночого дня-Фото 2

  Читай також: Ще одна з роду Кардаш'ян почала зустрічатися з новим хлопцем. 


  Цієї весни Pandora випустила особливу бусину, продажі якої допоможуть багатьом дітям наблизитися до своїх найзаповітніших мрій. Нова лімітована бусина «Ловець снів» — це довершене вручну прикраса, виготовлене зі срібла 925-ї проби, вкрите емалью голубого кольору та доповнене блакитним камінням кубічного оксиду цирконію. Рухливі срібні пір'їнки на бусині підкреслені тендітним та водночас вдохновленим гравіюванням «Believe in the power of your dreams» («Вір у силу своїх мрій»).

  Бренд Pandora презентує лімітоване прикрасу до Міжнародного жіночого дня-Фото 3

  Що найцінніше, так це те, що з кожної проданої бусини 15 євро буде перераховано до фонду ЮНІСЕФ на підтримку та захист вразливих груп дітей. Купівля підручників та навіть простих канцелярських товарів, оплата навчання — понад 10 мільйонів дітей та молоді мають можливість не лише мріяти про якісне навчання, а й реально вчитися, знаходити собі, втілювати професійні бажання та реалізовуватися.


  І пам'ятайте, що обираючи дану бусину, ви не тільки отримаєте нове забарвлення для свого браслета, але й станете частиною великої батьківщини, яка робить все можливе для того, щоб мрії, незалежно від їх розмаху, дітей справджувалися.

  Статті на тему