UA
  RU

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

  Редагувати переклад
  Напевно, у кожного є свій віш-лист, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожній з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми нахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на теренах Інтернету та в соціальних мережах.

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1


  Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2


  Моя знахідка цього тижня – книга «КІНОРЕВІЗІЯ ДОНБАСУ. 2.0». Це збірка статей українських та зарубіжних дослідників, присвячених місту донбаського регіону в історії української культури та кінематографу. Я не можу зрозуміти, як я прогавила вихід цього видання. Зараз майже ніде його немає, але я продовжую пошуки і сподіваюся, що поповню свою книжкову поліцю.

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

  Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”


  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

  Обожню дивакуваті аксесуари. Вони — одна із статей моїх імпульсивних покупок. Я і є той самий чоловік, який купує сережки-люстри, сумочки, схожі на дитячі іграшки та взуття з підборами, які нагадують хребет ящера, а потім бідкається, бо не має приводів їх надягти, щоб похизуватися. Знахідка тижня - аксесуари Les Petits Joueurs італійської дизайнерки Маріясоле Чеккі. За легендою свою першу сумочку вона прикрасила тим, що було під рукою — деталями конструктору Lego. Чому я вірю їй?

  Читайте також: Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

  Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту "Marie Claire"


  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

  Я обожнюю сучасних графічних ілюстраторів за їх новий погляд на звичні речі та нетривіальний підхід до класики. До того ж кожен із цих митців має особливий стиль, який іноді настільки ідеально вписується у світобачення глядачів, що виникає відчуття дежавю — цю красу я вже спостерігала в минулих життях.

  Саме так особисто у мене трапилося із ілюстраторкою, яка називає собі Sonny. Навіть не беруся описувати, що саме мене вразило в її роботах, адже краще один раз побачити, аніж мільйон разів почути. Відриваю від серця, та ділюся особистим джерелом естетичного натхнення.


  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

  Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

  Моє натхнення цього тижня – акаунт мовознавця під ніком @ridnovir. Його чиста літературна українська мова мене просто заворожує, тому я навіть не зчулася, як передивилася все його відео у ТікТок, а на часах уже була третя ніч. Він настільки цікаво розповідає про походження українських слів та культуру мовлення, що хочеться слухати його знову і знову. Тепер до мого списку мов, які я хочу удосконалити, додалася ще й українська.

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

  Ліза Приходько, фотографія Marie Claire

  Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

   

  На цей раз мені захотілося більше блиску на Новий рік. Все почалося з сукні, потім я вирішила, що буде достатньо топу і врешті-решт прийшла до висновку, що блискіток на обличчі вистачить. І таким чином, сказавши це вголос, мене підслухавши Інстаграм та видавши акаунт із безліччю варіантів глітерів. Дякую всім шпигунам, тепер сіятиму в новорічну ніч і не тільки.

  Статті на тему