UA
RU

Знайомство Marie Claire: Nomis - бренд сучасних прикрас

Редагувати переклад
Чому прикраси не змінюються? Світ став мультизадачним, люди - різнобічними, а прикраси так само створюються під заручини або урочистий вихід.

Знайомство Marie Claire: Nomis - бренд сучасних прикрас - Фото 1

Nomis створені для експериментів. Кожен предмет можна носити різними способами: ювелірну голку як моносережку та підвіску, каф кріпити на вухо та будь-яку фалангу пальця. Вони доречні вдень та ввечері. Їх варто поєднувати один з одним, а також з іншими коштовностями. Nomis – це стилістичні висловлювання ювелірної точності.

Герої Nomis не бояться жестів свободи.

Nomis придумані для людей із грандіозним діапазоном захоплень. Крутити самокрутки на сходах опера Гарньє, щоб угамувати хвилювання після балету Екмана. Культивувати смак та вміти ставитися до себе із граничною іронією. Легко змінювати образи та плани на день. Їхні жести свободи марнотратні та красиві, і легко посилюються за допомогою прикрас Nomis.

Знайомство Marie Claire: Nomis - бренд сучасних прикрас - Фото 2

Nomis це відображення особистого зв'язку з прикрасами. Творець бренду Альона Кіперман переглядає їхню ідею. Мета — робити багатозадачними, відповідно сучасним людям.

Nomis - це прикраси для тих, кому потрібно більше або інакше. Що можуть носити ті, у кого не проколото вуха? Як бути, якщо носити кільця нудно? Вироби Nomis - ювелірна відповідь, якими можуть бути по-справжньому сучасні прикраси. Кожен предмет з колекції Nomis багатофункціональний: можна носити як сережки, каблучки, підвіску або браслет. Дизайн створювався так, щоб власник прикрас міг експериментувати. Носити відразу по кілька штук на різні фаланги пальця, поєднувати з іншими коштовностями.

Читайте також: ЮВЕЛІРНІ БРЕНДИ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ У ПОЛІ ВАШОГО ЗОРУ

Кофри для прикрас також функціональні. Вони виготовлені з біорозкладної еко-шкіри, всередині є дзеркало, розміщуються окуляри, ключі, запальничка, кредитні картки. Це адаптований під сучасні потреби мінодьєр, який з'явився у гардеробі жінок 100 років тому.

Знайомство Marie Claire: Nomis - бренд сучасних прикрас - Фото 3

Прикраси Nomis виготовлені з 18-каратного золота та лабораторного каміння — смарагдів та білих діамантів. Працювати з рукотворним камінням творець бренду вирішила після того, як відвідала лабораторії, де створюються такі камені. Вирощені людиною діаманти, смарагди та сапфіри використовуються не тільки в ювелірній галузі. Їхні унікальні властивості затребувані у світі високих технологій — від точних вимірювальних приладів до космічної індустрії. Таке каміння наближає світ майбутнього, в якому люди почнуть літати в космос і користуватися квантовими комп'ютерами. Прикраси нового світу мають йому відповідність. Так виник Nomis — бренд прикрас, який працює із передовими технологіями.

[mc_gallery id=599328]

Статті на тему