UA
  RU

  Знайомтесь із новою колекцією ювелірних прикрас Gucci

  Редагувати переклад
  GG Running - нова ювелірна лінія Gucci, ще більш сучасна та грайлива. 
  
  ювелірні прикраси Gucci

  Чисті лінії та яскраві кольори останньої колекції GG Running знаходять своє уособлення у делікатних намистох, елегантних кільцях, екстрадлинних сережках та сережках-гвоздиках, витончених браслетах. 

  Вироби виконані з жовтого, рожевого та білого золота 18 карат та прикрашені діамантами та іншими дорогоцінними каменями. Ансамбль прикрас переливається блискучими каміннями у яскравих оранжевих, рожевих, жовтих та синіх тонах. Багатошарові кільця прикрашені логотипом GG в оточенні різнокольорових самоцвітів, що надає впізнаваному мотиву з подвоєної G нового звучання. Молодіжний настрій колекції особливо відчувається у секції з одиночними кільцями, інкрустованими цаворитом, топазом, аметистом чи цитрином, — вони ще більше стверджують у думці про сучасну орієнтацію цієї лінії прикрас. Діаманти є вінцем колекції: витончені браслети у вигляді незамкнених каблучок; кільця, усипані камінням; довгі сережки, що мерехтять каскадом діамантів нагадують про те, що означає слово «розкіш». 

  Читайте також: GUCCI ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ВИКОРИСТАННЯ МЕХА У СВОЇХ КОЛЕКЦІЯХ

  Всі ювелірні вироби Gucci виготовляються висококваліфікованими ювелірами італійськими, а колекції прикрас є втіленням бездоганної майстерності. Розкіш визначається вибором дорогоцінних матеріалів, унікальністю дизайну та особливою увагою до деталей. Gucci Jewelry пропонує італійський дизайн, який можна носити кожен день, цінувати завжди. 

  Gucci входить у Kering Group - світового лідера в області одягу та аксесуарів, який розвиває ансамбль брендів у категоріях Luxury та Sport & Lifestyle.

  Дивіться у галереї ювелірні вироби GG Running:

  [mc_gallery id=97981]

  Статті на тему