UA
RU

Вишиванка: українське традиційне вбрання та світовий тренд

Редагувати переклад
Щороку кожен третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки.
день вишиванки

Vita Kin

Для українців вишиванка — це насамперед етнічне вбрання, яке нагадує про наші традиції та давню культуру. З кожним роком мода носити вишиванку стає все популярнішою. І це стосується не лише України!

Вишиванка вже стала трендом жіночої моди. На початку українські мотиви почали з'являтися у колекціях таких відомих світових брендів як Valentino. Відомий український дизайнер і фотограф Віта Кін почала створювати колекції приголомшливих авторських вишиванок, які вона вміло адаптувала під сучасну моду. Саме після цього журнал Vogue визнав українські традиційні візерунки унікальним методом декорування одягу, вишиванка увійшла до тренду, а знаменитості одна за одною приміряли на себе модне вбрання.

зірки у вишиванках

Демі Мур

Клаудія Шиффер

Клаудія Шиффер

зірки у вишиванках фото

Майкл Дуглас та Кетрін Зета-Джонс

Читайте також: MADE IN UKRAINE: КРАЩІ УКРАЇНСЬКІ БРЕНДИ ВЗУТТЯ

Королева бурлеска, Діта фон Тіз, також не змогла встояти перед яскравим орнаментом. Вона з'явилася на техно-хаус-фестивалі Desert Hearts. Її подруга Фіона Ліхи обрала комбінезон у такому самому стилі.

Діта фон Тіз

Власниця «Оскара», Алісія Вікандер у журнальній фотозйомці для Vogue.

Алісія Вікандер у вишиванці

Анна Делло Руссо велика шанувальниця вишиванок, їх у неї вже кілька.

Анна Делло Руссо

Анна Делло Руссо

Анна Делло Руссо

Читайте також: ВИ НЕ ВСТАЄТЕ: ТРИ КРАЩІ БРЕНДИ УКРАЇНСЬКИХ ВИШИВАНОК

Вишиванка легко вписується в street-style look та створює стильний та самобутній образ. Вона чудова заміна пляжної туніки або літньої сукні.

[mc_gallery id=594874]

Саме багата вишивка, яскраві кольори та неповторні візерунки роблять вишиванку стильним елементом гардеробу, який завоював не лише наші серця, а й іноземних модниць. А ми не перестаємо носити вишиванки та прищеплювати любов до української моди у всьому світі!

Джерела фото: @varenykyfashion, @vitakin_originals

Статті на тему