UA
  RU

  Золоті уроки стилю, які дали нам модні блогери

  Редагувати переклад
  Ми збрехаємо собі, якщо скажемо, що не хочемо виглядати, як одна з таких дівчат - завжди з гарним укладанням, ідеальним макіяжем і стильним образом.

  Здається, що наблизитися до їхньої практично божественної досконалості нам, простим смертним, просто не під силу. Але чому ми взяли, що їхній зовнішній образ — це дар природи? Колись вони теж мріяли виглядати добре і теж шукали поради щодо стилю. Тепер вони мають право і самі вчити інших, як одягатися з голочки, правильно доглядати, вміло самопрезентувати всі свої переваги і недоліки. Хто знає, може скоро і ви складете свій збір модних правил?


  1. Поєднання непоєднуваного

  модні блогери світу

  lisahahnbueck.com

  Скористайтеся ефектом несподіванки - це завжди полонить і змушує ще один раз глянути на людину, щоб розглянути кожну деталь. Незвичайні комбінації змусять речі заграти по-новому, а вас запам'ятатися своїм унікальним підходом до складання образу. Чому б не надіти поверх банальної пари футболка-джинси сукню в стилі білизни? Незвичайно? Незвичайно! Мода постійно винаходить себе і залишається суб'єктивною, тому не бійтеся дивитися на неї під своїм кутом. 

  2. Іконічні окуляри

  модні блогери інстаграм

  @newdarlings

  Чи можете ви згадати Вікторію Бекхем без великих сонцезахисних окулярів? А її статус ікони стилю незаперечний. Цей трюк не тільки допомагає приховати мішки під очима і виглядати більш загадковою на фото папарацці, але також збирає весь образ. Так би мовити, підводить під спільний знаменник. Головна ваша мета – це потрапити до десятки при виборі оправи. Авіатори чи «котяче око», чорні чи в строкатий принт, із пластику чи дерева? Ви знайдете відповідь лише примірявши з десяток різноманітних моделей. 


  3. На плечах

  мода та стиль фото

  alexandralapp.com

  А тепер просто слідуйте нашій інструкції і не ставте запитань: беріть будь-який піджак/блейзер/куртку/пальто і просто накидайте на плечі. Складно пояснити феномен цього тренду, але він однозначно надає крутості будь-якому образу. Так, ніби ви йдете на зустріч не з подружкою, а з Анною Вінтур. Хитрість під кодовою назвою «на плечах» працює безвідмовно як з ніжною сукнею, так і з футболкою-джинсами. Ще один бонус: якщо у вас є жакет, який на вас малий, але при цьому ви не готові розлучитися з ним, тоді ця техніка просто створена для вас!

  Читайте також: 10 УРОКІВ СТИЛЮ ОЛІВІЇ КАЛПО З INSTAGRAM

  4. Акцент на манікюр

  манікюр.

  blog.moiminnie.com

  Вам вибачать волосся «другого дня», туго зібрані в хвіст, відсутність макіяжу і не дуже вдале поєднання принтів, але лак на нігтях, що облупився, — ні за що. Пам'ятайте про це завжди, коли вам хочеться плюнути на все і вийти на вулицю з манікюром, який зазнав стихійного лиха. Вас завжди врятує прозорий чи блідо-рожевий лак. Ну чи майстер з манікюру.


  5. Головні убори

  уроки стилю для початківців

  @michelletakeaim

  Ми щасливі з того, що головні убори впевнено повертаються в моду. Кепі, кашкети, берети, бейсболки, крислаті капелюхи - від величезного вибору крутиться голова. Їх можна носити в будь-який сезон і з приводу. Як мінімум, під головними уборами можна ховати волосся другого дня, але ми вам про це не говорили. 

  6. Якісна сумка

  уроки стилю для дівчат

  @maryorton

  Дозвольте вашим аксесуарам говорити про вас: червона міні-сумка - ви завсідник вечірок і світських раутів, чорна сумка-тоут - ви відповідальний працівник, коричнева сумка-кросбоді - ви любите комфорт. Нехай у вас буде маленька колекція, але тільки із добротних та позачасових речей, які можна носити роками, а потім передавати своїм дітям.

  7. Впевненість у собі

  впевненість в собі

  @nadiaaboulhosn

  Насамкінець найголовніша порада — поважайте себе, любіть себе, подайте себе. Що головне у стилі? Це особистість! Він повинен базуватись не на тому, що зараз у тренді, а на ваших відчуттях. І ні — це не перепустка у світ тренників та безрозмірних футболок, бо в них зручно. Подивіться на себе та свій гардероб неупереджено, ніби збоку. Чи виражає ваш одяг той посил, який ви намагаєтеся дати світові?  Статті на тему