UA
RU

Ланки одного ланцюга: вивчаємо найстильніший аксесуар літа 2020 - анклет

Редагувати переклад
Сакральна прикраса чи модний омаж культурі стародавніх цивілізацій?

Ланки одного ланцюга: вивчаємо найстильніший аксесуар літа 2020 - анклет-Фото 1

Черпати натхнення сучасні кутюр'є звикли абсолютно у всіх аспектах життя. На створення шедевру їх може спонукати найтривіальнішу подію. Якщо ж мова заходить про модні акценти, то завжди краще йти простим і перевіреним шляхом звернутися до світової історії моди. У різні часи витончені прикраси на ногу вважалися майже містичним символом, амулетом.

По анклетам (від англ. Ankle - щиколотка), які носили жителі Стародавнього Єгипту, можна було легко вгадати, хто перед тобою - рабиня або знатна дама. Проте найбільшої популярності витончені прикраси здобули в Індії. Там анклети прикрашалися дзвінкими деталями, і на ніжках танцівниць виглядали особливо надихаючі. 

Читайте також: ОДЯГАЄМОСЯ ВЛІТОМ ЯК ЗНАМІНОСТІ НА АРХІВНИХ ЗНІМКАХ

Нова порція популярності аксесуарів на щиколотку припала на 1990-і роки: мінімалізм виявлявся в найакуратніших деталях. А влітку 2020 ми, надихаючись улюбленою лаконічною стилістикою, знову осягаємо ази грамотного використання анклетів.

Ланки одного ланцюга: вивчаємо найстильніший аксесуар літа 2020 - анклет-Фото 2

Для того щоб вписати браслет на щиколотку у повсякденний образ грамотно, потрібно розуміти, яку саме мету ви маєте на меті. Якщо анклет за вашим задумом повинен бути лише невагомим доповненням аутфіту, тобто сенс використовувати тонкі та елегантні ланцюжки.

Мікс золотих і сріблястих плетінень буде дуже доречним. Дитячі прикраси з бісеру влітку 2020 виглядають не так вже й безневинно, а особливо в комбінації з зухвалими кросівками.

Комбінація ультрамодних і неймовірно комфортних біркенштоків, що грають на межі стилю та ортопедії, та анклета, прикрашеного черепашками, – смілива варіація еклектики. Нагадування, хоч і настільки примарне, про те, що на дворі літо, принесе особливу легкість у вашу цибулю.

Ланки одного ланцюга: вивчаємо найстильніший аксесуар літа 2020 - анклет-Фото 3

Якщо у вашому гардеробі є місце химерності, то приміряйте багатоярусні прикраси, які особливо гармонійно виглядатимуть в компанії з човниками, слінгбеками і класичними мюлями.

Ще одне новаторство - анклети, що імітують бандани початку 2000-х. Замість того, щоб пов'язувати їх на голову в стилістиці R'n'B, прикрашайте ними щиколотки, може надіти відразу кілька.

Читайте також: 5 СТИЛЬНИХ АКЦЕНТІВ, ЯКІ ПЕРЕТВОРЯТЬ ВАШ ПЛЯЖНИЙ ОБРАЗ

Ланки одного ланцюга: вивчаємо найстильніший аксесуар літа 2020 - анклет-Фото 4

Як оммаж першовідкривачам стильного літнього тренду 2020, вибирайте аксесуари зі східними візерунками. Орнаменти зроблять ваш образ особливо благородним - богемний шик все ще керує балом.

Як ви могли зрозуміти, влітку 2020 без прикрас на щиколотку вам не обійтися — надто велика спокуса випробувати традиційний аксесуар, який тисячоліття тому служив і як символ соціального статусу, і незвичайний фешн-акцент. Кросівки, балетки або босоніжки - вибирайте улюблене взуття спекотної пори року, і не забувайте про миле, а може бути і дуже зухвала прикраса.

Автор: Ганна Вакуленко

Статті на тему