UA
  RU

  Зірковий гардероб: збираємо образи як у Джіджі Хадід

  Редагувати переклад
  Хто сказав, що не можна одягатись як модель, якщо у тебе інші параметри? Ми вирішили зламати ці стереотипи, і ось, що в нас вийшло.

  Ми спостерігаємо за багатьма селебрітіс і дійшли висновку, що можна легко відтворити їх образи як з червоної доріжки, так і з повсякденного життя. Наш експеримент ми вирішили почати з Джіджі Хадід: вона завжди вміє виділитися своїм вбранням на світській вечірці, та й на прогулянці виглядає дуже стильно. Ми вирішили довести, що можна одягатись як модель без великих витрат. Ось три круті образи на будь-який випадок, які можна з легкістю повторити.


  На прогулянку

  Ну що, що на вулиці мороз? Це не може завадити справжній модниці виглядати чудово. Теплий верхній одяг може стати центральним елементом образу.

  [mc_gallery id=137063]


  Читайте також: УРОКИ СТИЛЮ: ОДЯГТИСЯ НА БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР, ЯК МИРАНДА КЕРР

  Світський вихід

  У сучасному світі на світський захід не обов'язково одягати найшикарніше вбрання. Можна обійтися чимось консервативнішим, але дуже стильним, — наприклад брючним костюмом нетрадиційного кольору. Настав час ламати стереотипи!

  [mc_gallery id=137088]


  Романтичне побачення

  Побачення – важлива зустріч, на якій хочеться почуватися справжньою дівчинкою. У цьому вам допоможе відповідний образ із ноткою грайливості. Коротка спідниця, приталений гольф та довге пальто – те, що потрібне для романтичного образу.

  [mc_gallery id=137099]

  Створювати стильні образи як зірок набагато простіше, ніж здається насправді!  Статті на тему