UA
RU

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі

Редагувати переклад

Що ми будемо носити навесні та влітку 2023 року на думку французьких модних будинків.

Тиждень моди в Парижі добіг кінця, як і місяць моди, власне. Цей сезон подарував нам багато нових трендів та неприємну ситуацію з Каньє Вестом, але зараз не про це.

Париж завжди вважався законодавцем моди, тому в цьому місті були представлені основні імениті бренди. На подіумі свої колекції демонстрували як старожили, так і нові імена. Давайте разом оцінимо, у що ми одягатимемо наступного року навесні та влітку.

Гліттер

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі-Фото 1

Без блиску в сезоні весна-літо не обійтися. Про це нам “кричали” з подіумів такі бренди, як Givenchy, Ester Manas, Vivienne Westwood та інші. Високі чоботи, посипані гліттером, сукні-накидки в блискітках, аксесуари, що відображають промені сонця – все це буде актуально навесні та влітку 2023. Бренди натякають нам про те, що непогано було б влаштувати вечірку і блищати на ній як королева.

Низька посадка

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі-Фото 2

Не сподівайтеся, що низька посадка була швидкоплинним трендом. Вона буде актуальною і в наступних сезонах, але Модні будинки пропонують по-новому поглянути на неї. Ремені з низькою посадкою від Miu Miu та ефектні спідниці від Sacai свідчать про те, що модний тренд нікуди не подінеться, але принаймні він стане трохи зручнішим для носіння.

Беззалишкове виробництво

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі-Фото 3

Ми аплодуємо стоячи цьому чудовому тренду і раді, що нарешті бренди популяризують безвідходні колекції. Цього сезону бренди використовували існуючі предмети для створення нових колекцій без відходів, починаючи від переробленого комбінезону та суконь з бісеру від Germanier і закінчуючи білою сукнею-рукавичкою від бренду T LABEL. Шведський дизайнер Еллен Ходакова Ларссон із HODAKOVA використовувала старі бюстгальтери для створення суконь, вінтажні ремені для виготовлення топів та взуття, а також сорочки у стилі мілітарі для створення міні-спідниць.

Читайте також: Підбиваємо підсумки: Повний огляд трендів Тижня моди в Нью-Йорку

Неаксесуарні аксесуари

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі-Фото 4

Тут хочеться згадати показ Balenciaga, де моделі дефілювали зі старими м'якими іграшками замість сумок. А туфлі з ненадутих кульок із нової колекції Loewe! Загалом пропонуємо зайнятися самодіяльністю та створити на наступний сезон свій особистий унікальний аксесуар з підручних засобів. Ми вважаємо, що цей тренд можна також розцінювати як sustainable, оскільки побутові предмети знаходять друге життя, а не гниють на звалищі.

Жіночність

5 головних трендів з Тижня моди у Парижі-Фото 5

Прославляючи все, що пов'язане з жіночністю, від корсетів та підборів до натхнення життям історичних жінок. Декілька дизайнерів віддають належне їй і, що важливіше, відновлюють жіночі форми. Такі бренди, як Ester Manas та Dior, вибрали прозорі тканини, щоб зробити акцент на жіночих грудях, також були помічені екстремальні вирізи та корсети, що демонструють відданість жіночності. 

Фото:spotlight.launchmetrics.com

Статті на тему