Український бренд LITKOVSKA представляє колекцію осінь-зима 23/24 «On Air»


У колекції «On Air», презентованих в історичних залах кінотеатру Le Grand Rex, дизайнерка
Лілія Літковська
запрошує в нову естетичну реальність, де повсякденний одяг підкреслює внутрішню красу особистості.

Ідея представити колекцію в одному з найвідоміших кінотеатрів світу нагадує, що сучасна людина постійно перебуває «у світлі софітів». Колекція «On Air» досліджує світ камер, зеркал та безкінечної уваги, що змінює людину і змушує одягати соціальні маски.
Зіткнувшись з ужасами повномасштабної війни, що триває вже більше року, українці втратили бажання бути чи здаватися не тими, ким вони є, — соціальні маски було скинуто. Натомість ми звернулися до щирості, що допомагає вижити і підтримати одне одного під час фізичних та емоційних випробувань. LITKOVSKA шанує цю непохитність, цю прямолінійну відвертість, це бажання стоять на своєму до останнього подиху. У колекції «On Air» Лілія Літковська шукає способи відтворити елегантність класичної моди у щирій та хитромудрій формі – індустріальний шик, що демонструє людину саме такою, якою вона є.



Колекція «On Air»
доповнена делікатними аксесуарами та прикрасами у формі коніка – відсилання до пастухів Карпатських гір та їхньої традиції ліпити фігурки коників із сиру як подарунки-обереги для дітей та батьківщини. Сила спільноти, майстерність народних художників та традиції піклування про близьких, притаманні українцям – важлива тема для бренду та джерела натхнення. Таким чином LITKOVSKA прагне створювати власні символічні «обереги», виражаючи турботу та вдячність поціновувачам бренду.






Фото: Антоніо СО та Микита Найда
Читайте також:
ПОВ'ЯЗАНІ ЖИТТЯМ: КОЛЕКЦІЯ SS 2023 ВІД POUSTOVIT
