UA
RU

Back to fashion school: Топ-4 тренди підліткової моди, які ми будемо носити цього сезону

Редагувати переклад
Шкільна естетика заполонила подіуми всіх іменитих дизайнерів, тому цієї осені можна запозичити кілька стильних прийомів у молодшої сестри.

З початком навчального року ми не лише згадуємо шкільний час, а й транслюємо його на свій сезонний гардероб. 12-річна модель Аріна Гордій, головна героїня нашої вересневої digital-обкладинки, поділилася з редакцією модними трендами свого покоління. Стало ясно одне - моді всі віки покірні і навіть найсміливіші підліткові тренди можна адаптувати на будь-яку жінку. Ми вибрали чотири топові стильні рішення, які хочемо носити вже цієї осені.

Рукава-буфи

Back to fashion school: Топ-4 тренди підліткової моди, які ми будемо носити цього сезону.

Сукня: Rotate; Колготки: Gucci; Орнамент: Joan Rivers.

Молоде покоління змінило свої погляди на простий крій та фасон, тепер вони радять не ігнорувати пишними формами, тому одним із фаворитів стали сорочки та сукні з рукавами-буфами. Це, на перший погляд, помпезний віяння моди можна відмінно поєднувати в casual-образі, що робить сучасна молодь. Особливо нам полюбилася комбінація білої сорочки з рукавами-буфами із класичними прямими джинсами. А доповнити такий образ можна чорними лоферами – ідеальний аутфіт для офісу готовий.

Яскраве пальто

Back to fashion school: Топ-4 тренди підліткової моди, які ми будемо носити цього сезону.

Пальто: ERMANNO FIRENZE; сукня: ERMANNO FIRENZE; Сумка: Jimmy Choo; взуття: Chanel; Прикраса: Vintage

Ще один тренд, який доводить, що осінь – не час для нудьги. Яскраві кольори повинні переважати у всьому, у тому числі у вашому гардеробі. Якщо ви не хочете кардинально змінювати речі зі звичних темних, на яскраві, тоді просто наведіть одне барвисте пальто. Фуксія, жовтий або модний зелений одразу перетворять ваш осінній образ. Головне, підібрати правильний відтінок відповідно до свого кольоротипу.

Мода "Бріджертонів"

Back to fashion school: Топ-4 тренди підліткової моди, які ми будемо носити цього сезону.

Сукня: Sandy Couture; Взуття: Chanel; Прикраса: Dior Vintage

Популярний серіал “Бріджертони” не пройшов повз підліткову моду. У створенні цікавих образів молодь радить звернути увагу на благородні кольори, пишні форми та шлейф. Швидше цей тренд підходить для аутфіту "на вихід", хоча найбільш ризиковані можуть спробувати впровадити його у свій повсякденний гардероб.

Чисто білий

Back to fashion school: Топ-4 тренди підліткової моди, які ми будемо носити цього сезону.

Сукня: Dasha Li; Орнамент: Patrizia Pepe; взуття Dior

На тлі попередніх двох підліткових тренд важко сказати, що молоде покоління обирає мінімалізм. Але ні, вбранням без зайвого оздоблення, все ж таки, знайшлося місце. Як щодо речей чисто білого кольору, без принтів і декору? Покоління Z схвалює такий вибір. Нехай це буде лаконічне плаття з горловиною, як на Аріні, або світлі штани, що завгодно, аби це річ випромінювала свіжість та справжню чистоту.

На прикладі нашої головної героїні вересневої digital-обкладинки Marie Claire ми зрозуміли, що ніколи не пізно експериментувати з власним стилем та впроваджувати у свій гардероб речі, які здаються вам "не за віком". Нагадаємо, що моді всі віки покірні.

Фотограф: Сабіна Марш 

Модель: Аріна Гордій 

Стиліст: Дмитрієва Катерина 

Помічник стиліста: Созонова Олена 

Візажист: Шуміліна Тетяна 

Помічник фотографа: Юрій Іонов