UA
RU

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT

Редагувати переклад

Ти можеш бути різною.

Український бренд GRMN випустив осінню колекцію AMBIVERT Амбіверт (з лат. «амбі» - обидва) — людина, яка залежно від обставин виявляє риси як інтроверта, так і екстраверта та може перебувати посередині цих двох типів особистості.

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 1

Бренд пропонує на осінь теплі та комфортні речі, які не заважають бути собою. 

«Ти щоразу можеш бути різною. Сьогодні — яскрава королева вечірки, а завтра — проводиш день вдома під простирадлом. Ми прагнемо створити одяг, який не говоритиме за тобе, він є про тебе. Тобі не потрібно бути кимось за допомогою одягу, в образах GRMN ти почуваєшся собою», - каже основниця бренду Валерія Цимбал.

Колекція AMBIVERT виконана переважно у стриманих лаконічних кольорах (сірий, коричневий, хакі, темно-зелений) зі сплеском помаранчевого та червоного. GRMN також приділили увагу маленьким деталям — кольоровим зухвалим ярликам, які помістили на брюки та контрастним швами на сорочках та спідницях з деніму. 

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 2
 
Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 3

Читайте також: Українки з гурту Bloom Twins взяли участь у показі Gucci

Основою осінньої колекції є бавовняні свитери різних кольорів, смугасті тільники, утеплені бомбери та куртки-лайнери. Промови з колекції легко міксувати між собою, щоразу створюючи нові образи. 

Осіння колекція українського бренду вже доступна на сайті.

Статті на тему