UA
  RU

  Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі

  Редагувати переклад

  Після довгої паузі, яка настала для команди з початку війни, український бренд перезапускає продаж та буде відтепер. вистав у київському ЦУМі

  Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі-Фото 1

  Корнер LESSLESS вже працює на третьому поверсі ЦУМу, а також речі можна купити в інтернет-магазині. Зараз акцент виробів на виробах з льону — сорочках-оверсайз (їх носять Мей Маск, Джуна Белл та Мімі Торіссон) та халатах Destination, ідеальних для літа у місті чи на пляжі. Також в універмазі можна буде придбати знакові шовкові піжамні костюми марки та лляні халати для жінок та чоловіків. 

  Бути у ЦУМі пліч-о-пліч із українськими дизайнерами — символічно для нас, бо бренд повертається до України разом із нами. Протягом останніх років ми з Тімом, моїм чоловіком та ко-основателем LESSLESS, жили в Сполучених Штатах, але повернулися до України саме перед початком масштабного вторгнення російської армії. Мені довелося тікати з малою дитиною до Європи заради безпеки, але Тім залишився і одразу вступивши до Збройних сил, де служити до сьогодні. Для нас обох України у центрі всіх цінностей, на знак цього ми обидва маємо татуювання з національним візерунком,

  - Розповідає дизайнерка Аля Гонта.

  Бренд Less Less буде представлений у ЦУМі-Фото 2

  Як і багато інших українських компаній, LESSLESS перераховує частину продажу на потреби армії.

  Читайте також: Наташа Зінько представила колекцію, на яку її надихнувши фільм «Земля» Довженка

  Less Less — вечірня та повсякденна одяг, вдохновлена ​​будуарною естетикою Золотого Віку Голлівуду. Колекції Less Less поєднують невимушеність та елегантність позалаштункових образів зірок епохи класичного кінематографу, коли халат, піжама та пеньюар з пір'ям дорівнювали у розкоші вечірньому вбранню. Основою силуетів завжди залишається естетика dressing gown.

  Речі Less Less створені для того, щоб винести відчуття вишуканого комфорту за межі будинку: їх можна носити 24/7, 'From bedroom to boardroom'. Єдине правило – отримувати задоволення та відчуватись впевнено.

   

  Статті на тему