Edit page title Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп
Edit meta description Бренд із переробки Limarenko презентував новий дроп - Marie Claire Україна

Close edit interface

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп

Limarenko не перестає залучати в переробку все більше матеріалів і наразі фокус лежить на тюлях та пряжі. Вінтажне мереживо є одним  із основних акцентів, починаючи ще з 2023 року. Новий літній дроп не виключення. 

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 1

За словами дизайнерки бренду, Олі Лимаренко, цей дроп не хотілось привʼязувати до якоїсь тематики. Хотілось просто легкості. У наших буденностях вистачає тиску, тому хочеться хочаб одягом не додавати його.

Однією з основних цілей бренду є створення базового одягу, який буде комфортно та вдало вписуватись у наше життя. Літо несе в собі легкість, світлі кольори, натуральні матеріали, прозорість та сексуальність. Саме ці складові є у новому дропі від Limarenko.

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 2

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 3

Коротка блакитна сорочка, яка присутня у всіх колекціях, цього разу доповнена вʼязаними білими квітами та вінтажною тюллю. Нагрудний декор, який вирізняє бренд від інших, замість провокативності, у цьому дропі несе ніжність.

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 4

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 5

Кроп-теніска доповнена ручною вишивкою з українським традиційним символом волошкою, чітко передає місію бренду — роботу у сучасному українському етно стилі.

Ну, і звичайно ж піджак. Піджак є невідʼємним елементом будь-

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 6
якого гардеробу. У цій колекції бренд пропонує його вкороченим. Білі вʼязані квіти з вінтажної пряжі та з бісерною бахромою додають красивого акценту, а резинка по низу виробу, яка регулюється, дає можливість ще більше експериментувати зі стилями.

Читайте також: Sustainability Talk: український свідомий бренд Ingreen

Кожного разу дизайнерка додає до колекції аксесуар, або новий вид виробу. У s25 новим виробом є вкорочені шорти oversize з глибокими защипами по талії. Великий розмір шорт робить їх обʼємними по стегнах, а глибокі защипи підкреслюють талію та красу жіночого тіла.

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 7

Бренд з переробки Limarenko презентував новий дроп-Фото 8

Шорти декоровані квітами з вінтажної пряжі з бахромою. За традицією, у кожній колекції бренд повторює якийсь декор з попередньої колекції, відтворюючи його на нових виробах, саме ці квіти перейшли з різдвяного дропу «Motanka». Мастхевом літа стануть  шорти з вінтажним мереживом по низу та хаотично розсипаними по передніх полотнах квітами з вінтажної пряжі. 

Статті на тему