UA
RU

Burberry почне випускати колаборації з відомими fashion-особами

Редагувати переклад
Рікардо Тиші вирішив розширювати колекції бренду за допомогою співпраці зі своїми талановитими друзями.
Burberry почне випускати колаборації з відомими fashion-особами-Фото 1

Instagram/@riccardotisci17

Ріккардо Тиші з Burberry запускає новий проект під назвою "Друзі та сім'я". Це не просто план випуску нових колекцій, а ціла бізнес-стратегія, яка дозволить люксового бренду вийти на новий рівень.

У чому полягає суть “Друзів та сім'ї”? Рікардо Тиші планує випускати нові колекції у співпраці зі своїми талановитими друзями та членами сім'ї. Тепер нові капсули Burberry нестимуть унікальний код, який принесуть нові люди. Так, наприклад, першою, хто допоможе дизайнеру створити нові моделі, стане його близька подруга Леа Т, яка відома світові як трансгендерна модель, і вона неодноразово брала участь у рекламних кампаніях бренду.

 Ця співпраця присвячена святкуванню ідентичності, стилю та сім'ї. Я хотів досліджувати інший досвід, втілюючи свої колекції в життя, тому вирішив відкривати кожен сезон пре-колекції для нового творчого голосу, когось особливого для мене, того, хто надихає мене і чия унікальна креативність оточує мене в моєму особистому житті.

 - сказав Тиші.

Творчість означає свободу. Це співпереживання та спілкування з іншими. Це ваш голос, ваша особистість, щось всередині вас і те, чим ви хочете поділитися з іншими. Тож чекаю з нетерпінням, коли наші творчі світи зберуться разом і ми побачимо, як інтерпретація наших особистостей оживає», – додав він. 

Почерк Леї Т можна буде побачити вже у колекції осінь 2022 року, яку бренд презентує вже у січні. Дизайнер планує співпрацювати з «творцями, що надихають» для кожної попередньої колекції. Креативному партнеру буде запропоновано інтерпретувати айдентику Burberry, встановлену з того часу, як Тиші приєднався до будинку у 2018 році. Запрошений гість стилізуватиме капсулу з метою внести «особисту творчу індивідуальність» у кожну з них. 

Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі

Нагадаємо, що Рікарду Тиші не звикати до подібної співпраці, адже він часто налагоджує творчі партнерські стосунки. Наприклад, на онлайн-шоу Burberry осінь 2021 року він працював із британським музикантом Блейном Мьюзом, відомим як Shygirl. Минулого року Тиші взяв на себе роль співавтора, працюючи разом зі своєю старою подругою Мариною Абрамович над костюмами для оперного проекту художника «7 смертей Марії Каллас». А ми вже хочемо подивитись на результат першої колаборації!

Статті на тему