UA
  RU

  CHERESHNIVSKA представити нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK

  Редагувати переклад
  5 серпня у рамках HELSINKI FASHION WEEK команда українського бренду CHERESHNIVSKA представити нову сталу колекцію весна літо 2023 року присвячену сучасним переживанням українського народу.

  CHERESHNIVSKA 678

  HELSINKI FASHION WEEK є провідною платформою у світі стійкої моди, яка працює з дизайнерами та партнерами для популяризації сталого способу життя у всьому світі. Упродовж чотирьох днів подія охоплює близько 200 мільйонів осіб. Платформа відкрита виключно для демонстрації дизайнерів, що виготовляють сталі колекції.

  Цього року у програмі заплановано 9 показів, панельні дискусії, презентації та воркшопи. Дизайнерка бренду CHERESHNIVSKA, Анастасія Розава, проведе воркшоп з переробки сорочок, які будуть декоровані стрічками з вінтажних парашутів. Таким чином учасники воркшого не лише навчатимуться надавати життя старим промовам, але й матимуть нову річ, яка за тематикою буде близькою до колекції SS'23.

  CHERESHNIVSKA

  CHERESHNIVSKA 2

  Нова колекція бренду має на меті передати стан європейської людини, в дім якої прийшла війна. Європейців, адже саме ними є сучасні українці.

  В якості матеріалів використано речі із секонд хендів, вінтажні парашюти та органічний текстиль.

  Частину образів створено біля колаборації з Терезою Барабаш, українською художницею, що працює у сфері мистецтва текстилю. Роботи Терези є в музейних збірках та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Серію тканинних тканин реалізовано із шматочків, відходів виробництва, що залишилися після крою.

  Для колекції Тереза ​​Барабаш власноруч створила тканину на австрійському станці. Фото робочого процесу бренд поділився в Інстаграм.

  CHERESHNIVSKA представити нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 4

  CHERESHNIVSKA представити нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 5

  CHERESHNIVSKA представити нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 6

  Фото: instagram/chereshnivska

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: МОДЕЛЬ КРІСТІ ПОНОМАР

  Статті на тему