UA
RU

Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп

Українські бренді одягу JULта Katsurina презентують другу частину колаборації 

Мінімалістичні силуети, виразні фактури та ніжні кольори продовжили відтворювати у футболках та більш аксесуарних промовах: косметичках, спортивних сумках, прихватках та капорах. 

Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп-Фото 1

Трикотажний матеріал простежується в окремій лінійці футболок — актуальному елементі базового гардеробу. Настрій колекції проникли доброю іронією завдяки мінімалістичному дизайну із зображенням сніданків, що розповідають про особливі ранкові ритуали, якими кожен наповнює своє не менш особливе «щодня».

Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп-Фото 2

Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп-Фото 3

Іншу частину дропу урізноманітнили косметичками у класичному пудровому кольорі та смугастому принті, а також доповнили універсальною, практичною сумкою із написом «I'm home», щоб відчуття домашнього затишку і комфорту можна було брати «з собою» за будь-яких обставин.

Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп-Фото 4
 
Cпільна колекція Katsurina + JUL: інший дроп-Фото 5

Приділяючи увагу особливо актуальним для прохолодного сезону тканинам, бренді створили аксесуари із кашеміру та ангору — м'які капори, мітенки, шарфи, рукавиці та носки, виконані з делікатної в'язки ручної роботи, здатні огорнути теплом за найнижчих температур. 

Читайте також: Тепло всередині: зимова колекція українського бренду diadia

Відсьогодні повноцінна колекція доступна до придбання на сайтах брендів, у київських шоу-румах на Мечникова, 6 та Михайлівській, 24А. Також у львівському магазині JUL за адресою Федорова, 29.

___________________________________________________________________________

JUL – український бренд одягу. Ми в JUL адаптуємо модні тренди до реального життя, до будь-яких ситуацій та потреб. Ми прагнемо аби кожна наша колекція стала основою базового гардеробу та була відповіддю на ваше питання «що вдягнути?». Наша мова дизайну — проста та лаконічна, і водночас — самобутня та захоплива. Всі наші вироби підкреслюють позачасовість, а не миттєву актуальність. Засновницею та креативним директором бренду є Юлія Логвін. Всі речі від JUL створюються в Україні та з любов’ю до наших жінок.

Katsurina - бренд комфортного базового одягу, заснований Дашею Кацуріною у 2015 році. Свій модний шлях марка розпочала з оригінальної ідеї дизайнерки — випуску унікальних і затишних ковдр-пуховиків. Згодом лейбл представив колекцію Katsurina Workwear, де команда переосмислила робочий одяг, а також лінійку повсякденного одягу та легких вояжних аутфітів для відпочинку. Розслаблені фасони, зручність, натуральні матеріали та кольори створюють позачасовий одяг, який поєднується в жіночні луки на всі випадки життя.

Статті на тему