UA
RU

Українські бренді у війну: Indposhiv

Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv, розповіла про те як бренд, який спеціалізується на виготовленні чоловічих костюмів, трансформується в умовах війни, про ідею створення карманних платків, на які було перенесено відомі фотографії війни, які облетіли весь світ. Про віру в бренд, ЗСУ та майбутнє України дизайнерка розповіла фешн-журналістці Ксенії Ковальовій.
Indposhiv 3

Фото: instagram/indposhiv_official

 «Перший місяць війни ми займалися двома промовами: забезпечували безпеку наших співробітників та оновлювали стратегію роботи у воєнний час», - Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv, у якому на момент початку війни працювала команда із 74 осіб, - «ми також постійно тримали зв'язок з нашими клієнтами, допомагаючи їм чим можемо. Настрій особисто у мене був і є боєвий — я знаю, що війна закінчиться і від того, як я веду і відчуваюсь зараз залежатиме те, що стане з бізнесом у війну. Тому, зі свого боку, я намагалася робити все, щоб підтримувати своїх співробітників та не давати їм падати духом».

Indposhiv 1

Зараз, коли на повний хід йде «Битва за Схід», не падати духом особливо важливо. Особливо з огляду на те, що емоційні качелі знову прилетіли в бік апатії, і більшість українців почали відчувати тиск, що відбуваються навколо, з новою силою. Всі стикнулися з війною, побачити як вона вплинула на модну індустрію та бізнес. Це відчутно б'є по нервній системі і засмучує, але важливо шукати нові шляхи і методи боротьби з обставинами, щоб подолати цю важку годину догідно: «Війна руйнує нашу індустрію, як руйнує все. Я знаю багато виробництв, які закрилися і не відновлюють роботу, бо кравці поїхали до інших країн і планують залишитися там. З іншого боку, війна – це поштовх до освоєння світових ринків та пошуку нових ніш поза Україною. Наприклад, наша компанія разом з багатьма українськими дизайнерами стала учасником нової міжнародної платформи. Angel for Fashion, де можна купити онлайн одяг українських брендів, тим самим підтримавши їх у складні години».

Я знаю, що після закінчення війни наша країна стане країною, що швидко розвивається та активно зростає в Європі. Це буде розквіт, якого Україні не бачила, мабуть, кілька століть. Тому будь-який бізнес, який пройде цю війну, матиме всі шанси зробити квантовий стрибок. Ми вже перемогли!

І навіть незважаючи на те, що індустрія помітно страждає від війни, команда Indposhiv тримається і продовжує працювати. «Зараз вся наша компанія розкидана на території України та за її межами. Але частина команди залишається у Києві і вже 2 тижні як працює. Ми вирішили займатися тим, що вміємо найкраще — продовжувати шити чоловічий класичний одяг і частину отриманих грошей передавати армії. Ми також запустили проект разом із художницею з Одеси – нагрудні платки з ілюстраціями війни. Частину коштів, отриманих від продажу, ми перераховуємо волонтерам Маріуполя. У середині квітня ми плануємо заново відчинити двері будинку Indposhiv», — каже Катерина, яка налаштована оптимістично і не дозволяє обставинам зламати її бойовий дух. Адже поведінка керівника впливає на оточуючих. Тому нам важливо особливо ретельно підбирати слова та стежити за своїм настроєм.

INDPOSHIV 5

INDPOSHIV 4

Незважаючи на складнощі, які має Indposhiv, як і всі українські бренди, команда працює над тим, щоб оптимізувати роботу навіть за таких умов. «Під час війни чоловікам не до костюмів. Інша справа, що наше виробництво знаходиться у Києві, і, звичайно, велика частина людей зі столиці поїхала ще на початку війни. Проте ми працюємо над тим, щоби пристосуватися до роботи у військових умовах. Наприклад, ми почали активно просувати онлайн продаж нашої casual колекції піджаків та штанів», — говорить Катерина і активно працює над ідеями щодо розвитку бізнесу у повоєнні години. «Перше та головне до чого я закликаю всіх своїх співробітників: розуміти, що війна може не закінчитись так швидко, як ми цього хочемо. І всім нам потрібно до цього звикнути та навчитися з цим жити. Я дуже сподіваюся, що всі мої коллеги зможуть відновити роботу, як тільки це буде можливо, у максимально нормальному психологічному стані та з бойовим духом. Що стосується безпосередньо бізнесу, я знаю, що після закінчення війни наша країна стане країною, що швидко розвивається і активно зростає в Європі. Це буде розквіт, якого Україні не бачила, мабуть, кілька століть. Тому будь-який бізнес, який пройде цю війну, матиме всі шанси зробити квантовий стрибок. Ми вже перемогли!

Indposhiv

Читайте також: ІНДИВІДУАЛІЗМ ТА СПАГА ДО ЄДНОСТІ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ LITKOVSKAYA 

Статті на тему