UA
  RU

  Sleeper: допомога дітям, які потерпіли через війну

  Редагувати переклад
  Sleeper запускає благодійну кампанію для допомоги дітям, які потерпіли через війну.

  Sleeper 2


  Команда активно займається волонтерською діяльністю з першого дня бойових дій, але зараз бренд вирішив віддати всі надходження, які отримав у квітні найбільшому дитячому медичному центру «Отхматдит». Вже тиждень команда Sleeper збирає кошти для того, щоб кожна дитина могла побачити щасливе життя незважаючи на бомби та обстріли.

  «Кожен із нас певний у тому, що діти заслуговують на щасливе та безпечне детство, а війна зробила дитяче лікування актуальним як ніколи», — доажуть у бренді, який з моменту перших обстрілів почав надсилати кошти на допомогу армії, біженцям та активно розповсюджувати інформацію.


  Ася Варєца — основниця бренду, як молода мама, добре розуміє весь страх ситуації, адже сьогодні 7,5 мільйонів дітей опинилися в небезпеці. Обстріли та атаки продовжуються на території всієї країни, тому діти ризикують життям кожного дня. З 24-го лютого загинуло вже 167 дітей, і ця цифра змушує на мить затаїти подих усіх, особливо команду бренду, більшу частину якої складають молоді матусі. «Можливість бути корисним для інших створює велику цінність, усвідомленість нашої життя. Ми раді бути корисними головною Дитячою лікарні Києва, місцем, де лікарі роблять найскладніші операції, створюють дива та показують справжнісінький майстер-клас кожного дня», — каже Катя Зубарєва, спів-засновниця бренду. Саме в «Охматдит» потрапляють дітки з усіх регіонів країни, щоб отримати ефективне лікування.

  Sleeper

  Щоб долучитися до благодійної кампанії, можна придбати особливі айтеми бренду, 100% коштів від пролажу піде на допомогу лікарні. Серед продуктів: піжама для сну та прогулянок "Sizeless", лляні сукні "Brigitte", "Rumba", "Opera", взуття та купальники. Бестселлери бренду також долучені до акції та продаються зараз тільки заради благодійності, а це плаття з льону “Atlanta”, “Party Pyjama”, украшене пір'ям та трикотажні костюми “Weekend Chic”.


  Війна триває та багато волонтерів та людей, які почали активно брати участь у допомозі вже відчувають утому та менше ініціюють благодійні заходи та збори коштів. Але ми віримо, що треба продовжувати активно брати участь у допомозі країні та підтримувати всіх, кому війна постукала біля дверей. «Ми знаємо за численними листами, які надходять щоденно, що люди прагнуть підтримати нас у цій ініціативі», — каже Ася Вареца і ми погоджуємося, адже сьогодні до медичного компексу потрапляє набагато більше діточок, які потребуватимуть допомоги. Війна страшна, але ми прагнемо свободи, миру та перемоги, щоб наші діти на нові покоління могли жити щасливою, незалежною життям. І саме тому, допомога медичним комплексам є дуже важливою.

  Автор: Ксенія Ковальова

  Фото: прес-служба Sleeper  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДІ У ВІЙНУ: TOTÉ ТА COOSH

  Статті на тему