UA
  RU

  Джулія Фокс відкрила показ LaQuan Smith

  Редагувати переклад

  Поки всі говорять про те, що розпалася пара Веста та Фокс, Джулія вийшла на подіум у шикарному чорному "сукні помсти".

  Кожен зустрічає День усіх закоханих по-своєму. Ось, наприклад, Джулія Фокс прийняла запрошення бренду LaQuan Smith, щоб відкрити показ, що відбувся 14 лютого.

  Джулія Фокс відкрила показ LaQuan Smith-Фото 1

  info@imaxtree.com

  Поки ходять чутки про те, що Каньє і Джулія більше не разом, знаменитість одягається в чорну сукню з вирізами на грудях, масивні прикраси у вигляді змії і білі човники, і відкриває показ, впевнено дефілюючи по подіуму. Креатор бренду заявив, що Фокс завжди була його музою і часто підтримувала його, тож дизайнер вирішив запросити дівчину на показ, тим більше зараз, коли про неї говорять усі ЗМІ.

  Джулія була моєю натхненницею з перших днів. Вона завжди заглядає до мене за якимось непристойним комбінезоном для прогулянок нічним містом. І я подумав: “А чому б не запросити її стати моєю моделлю?”, адже гості приходять на шоу LaQuan Smith не лише за новими вбраннями, а й щоби трохи повеселитися. Для Джулії зараз ідеальний час, вона виглядає неймовірно і гармонійно, а я просто хочу отримати задоволення від виконаної роботи,

  – поділився Сміт у подкасті Алекса Купера “Call Her Daddy”.

  Читайте також: Джулія Фокс точно повторювала образи Кім Кардаш'ян ще до зустрічі з Каньє Вестом 

  Безперечно, Джулія Фокс, як модель виглядає на подіумі дуже природно, можливо, після розриву з Каньє вона наголосить на модельній кар'єрі?

  Статті на тему